Home / Budowa  / Drzwi i bramy garażowe  / WIŚNIOWSKI zaprasza inteligentne technologie do twojego domu

WIŚNIOWSKI zaprasza inteligentne technologie do twojego domu

brama
Spread the love

Znasz to uczucie, kiedy nie możesz sobie przypomnieć, czy drzwi wejściowe albo brama zostały zamknięte? Niejednemu z nas zdarzało się nerwowe zawracanie z drogi do pracy tylko po to, aby to sprawdzić. A wystarczyłoby przecież sprawdzić stan zabezpieczenia posesji na swoim smartfonie… Brzmi futurystycznie? Poznaj inteligentny system kontroli dostępu Ri-Co, dostępny gratis w pakiecie z wybranymi produktami marki WIŚNIOWSKI do końca czerwca!

Ri-Co to innowacyjny sterownik pozwalający na zdalne zamykanie (i otwieranie) automatycznych bram garażowych, przesuwnych bram wjazdowych na posesję, a także drzwi wyposażonych w zamek elektryczny. Sami decydujemy o tym, kiedy i komu udostępniamy nasz teren, dom czy konkretne pomieszczenia w nim. Będąc w podróży z łatwością wpuścimy do domu osobę, która podleje nam kwiatki lub nakarmi zwierzęta, a wcześniejszy powrót do domu dziecka, które zapomniało zabrać ze sobą kluczy nie postawi na głowie organizacji całego dnia. Zresztą dzięki Ri-Co klucze przestaną być w ogóle potrzebne, a ciężki i niepraktyczny pęk tradycyjnych kluczyków i pilotów do garażu zastąpi zwyczajny smartfon, który zazwyczaj i tak nosisz przy sobie.

Ri-Co to gwarancja bezpieczeństwa i komfortu psychicznego wypływającego ze świadomości, że twój dom jest dobrze chroniony. To także wygoda polegająca na ograniczeniu podręcznych przedmiotów, o których stale musimy pamiętać, a mimo to czasem się gubią – takich jak klucze i piloty garażowe. Wreszcie to futurystyczny gadżet, który wyróżni cię z tłumu i pozwoli uczestniczyć w wyznaczaniu gorących trendów. Kilka wersji Ri-Co pozwoli ci dostosować poziom kontroli do twoich potrzeb. W podstawowej można otworzyć lub zamknąć bramę czy drzwi, rozszerzona daje dodatkowo możliwość sprawdzenia ich statusu. Dzięki RI-Co Pro będziemy mogli w dowolnym momencie ustalić, czy nasz dom jest odpowiednio zabezpieczony i czy w trakcie naszej nieobecności nikt nie próbował się do niego dostać.

Tylko do końca czerwca Ri-Co otrzymasz za darmo przy zakupie produktów marki WIŚNIOWSKI objętych promocją, dla których ten inteligentny system jest doskonałym uzupełnieniem. W promocji znajdziesz:

  1. UniTherm – superciepła brama garażowa z napędem to niezrównana wygoda użytkowania i doskonałe parametry termoizolacyjne. Teraz dopłacając jedyne 10% do ceny automatycznej bramy UniPro z panelem 40 mm (ceny cennikowej), zyskujesz bramę UniTherm ze skrzydłem o grubości 60 mm występującym w najlepszych bramach garażowych marki WIŚNIOWSKI.
  2.  CREO – nowoczesne zewnętrzne drzwi aluminiowe z zamkiem elektrycznym dostępne są w cenie obniżonej o 10%. Doskonała izolacja termiczna, uszczelnienia i gotowość do osadzenia w systemie ciepłego montażu sprawiają, że to naturalny wybór dla budownictwa energooszczędnego.
  3. Przesuwna brama ogrodzeniowa z napędem w słupku w kolorach: ANTRACYT oraz MODERN GRAPHITE dostępne są bez dodatkowej dopłaty. Promocją objęte są wszystkie wzory i wymiary z systemów: MODERN, LUX, PREMIUM, STYLE, CLASSIC, VARIO, Home Inclusive oraz słupy ogrodzeniowe w tych kolorach.

Produkty promocyjne to flagowe modele marki WIŚNIOWSKI, od dawna cieszące się uznaniem klientów – zyskujemy więc najwyższą jakość produktu w komplecie z najnowszą technologią. Czego jeszcze można sobie życzyć?

Zapisz się do newslettera

redakcja@ideadomu.pl

Ocena
BRAK KOMENTARZY

DODAJ KOMENTARZ