Home / Realizacje domów  / Domy letniskowe  / Nowoczesne domki letniskowe SmartMod

Nowoczesne domki letniskowe SmartMod

Spread the love

Te nowoczesne domki letniskowe zbudowane są na szkielecie z drewna szwedzkiego oraz wykończone z wysokiej jakości materiałów i technologii dostępnych na rynku. Dostarczane są na działkę na naczepie tira jako gotowe do zamieszkania domki letniskowe.  

 

SmartMod

SmartMod

SmartMody są ciekawą alternatywą dla nieefektownych domków i przyczep holenderskich często spotykanych na naszych działkach. Postawienie domku nie wymaga pozwolenia na budowę wystarczy zgłoszenie modułów o powierzchni do 35m2.

Domy są ocieplone, posiadają wysokiej jakości stolarkę aluminiową i grzejniki elektryczne dzięki czemu mogą być wykorzystywane jako domki całoroczne. Pomimo swojego niewielkiego rozmiaru, zostały stworzone jako przestronne, funkcjonalne, kompaktowe i możliwe do przewiezienia w całości w inne miejsce. Zaprojektowane zostały w oparciu o trzy główne zasady: komfort użytkownika, dobry nowoczesny design i innowacyjne rozwiązania m.in. system zabezpieczenia poprzez zastosowanie tarasu Smart-Close zamykającego okna, ukryciu niepotrzebnych detali za fasadą takich jak rynny, rury spustowe czy markizę wbudowaną w przednią część daszka nad tarasem.

SmartMod

SmartMod

Dla architekta Przemysława Śliwińskiego podczas projektowania ważny był zarówno dobry design jak i połączenie wnętrza budynku z otaczającym krajobrazem. Duże przeszklenia ścian pokoju dziennego nie tylko powiększają optycznie wnętrze domku, ale także wprowadzają elementy ogrodu/lasu/otoczenia do środka. Co ważne, każdy z domków jest zaprojektowany, nadzorowany i wykonany przez jedną firmę zarządzającą przez architekta, dzięki czemu efekt końcowy jest identyczny z koncepcją na wizualizacji (co nie jest takie częste).

Nowoczesne domki letniskowe SmartMod zostały zaprojektowane z troską o każdy detal, gdyż przestrzeń w jakiej przebywamy mocno oddziałuje na nasze samopoczucie. Firma proponuje inwestorom dwa rozwiązania elewacji tradycyjne z deski elewacyjnej oraz nowoczesne z płyt włókno-cementowych.

Obecnie w ofercie firmy dostępne  są moduły mieszkalne o powierzchni zabudowy od 25m2  do 68m2. Przykładowa cena domu SmartMod Apartament 25 w wersji deweloperskiej z montażem i transportem w województwie pomorskim to koszt około 65 tyś. zł netto.

Źródło: http://smart-mod.pl/

Zdjęcia: SmartMod

Zapisz

Zapisz

Zapisz się do newslettera

biuro@ideadomu.pl

Ocena
BRAK KOMENTARZY

DODAJ KOMENTARZ