Home / Idea domu  / Steruj bramą i wejściem do domu swoim smartfonem

Steruj bramą i wejściem do domu swoim smartfonem

brama
Spread the love

Sterownik Ri-Co zapewni ci bezpieczeństwo i kontrolę twojego domu. Przy użyciu smartfonu  możesz sterować bramami marki WIŚNIOWSKI i drzwiami z serii Creo z zamkiem elektrycznym z każdego miejsca na świecie.

Wykorzystaj mobilność

Wystarczy aktywować aplikację Xbox, dostępną w Google Play oraz App Store, by uruchomić napęd współpracujący z bramą garażową lub ogrodzeniową, bądź zamek elektryczny zabezpieczający drzwi wejściowe.

Wybierz wersje dla siebie

Kilka wersji Ri-Co pozwoli ci dostosować poziom kontroli do twoich potrzeb.

W podstawowej pozwoli otworzyć lub zamknąć bramę czy drzwi. Jego rozszerzone wersje dadzą dodatkowo możliwość sprawdzenia ich statusu. Dzięki RI-Co Pro będziemy mogli w dowolnym momencie ustalić, czy nasz dom jest odpowiednio zabezpieczony i czy w trakcie naszej nieobecności nikt nie próbował się do niego dostać.

Koncentruj się na komforcie i bezpieczeństwie

Ri-Co wykorzystuje sieć wifi. Nie potrzebujemy żadnych dodatkowych urządzeń, aby uzyskać pełną kontrolę.  Ri-Co jest zawsze w twoim telefonie, dzięki czemu klucze czy pilot stają się zbędne. Pozwól sobie na pełną kontrolę bezpieczeństwo i komfort.

brama

Wiśniowski

 

Źródło: Wiśniowski www.wisniowski.pl

 

Zapisz się do newslettera

redakcja@ideadomu.pl

Ocena
1 KOMENTARZ
  • małgorzata 14 grudnia 2016

    To już któryś artykuł, na który natykam się w ostatnim czasie, a który mówi właśnie o sterowaniu bramą/drzwiami za pomocą smartfona i że jest to bezpieczniejsze rozwiązanie niż tradycyjne klucze… jakoś ciężko mi w to uwierzyć. Nie jestem jakoś bardzo do tyłu z nowinkami technicznymi, ale też podchodzę do wszelkich takich rewelacji dosyć ostrożnie i z dystansem. Nie wiem, moim zdaniem wymiana zamków na bezpieczne jest mimo wszystko lepszym rozwiązaniem i nic nie zastąpi tradycyjnego klucza. Sama z resztą muszę dokonać takiej wymiany, chyba zdecyduję się na firmę z Warszawy http://www.moje-pogotowie-zamkowe.pl/wymiana-zamkow.html z tego, co wiem, to oprócz typowego pogotowia ślusarskiego, oferują i takie usługi.

DODAJ KOMENTARZ