Home / Buduj z IDEĄ  / Inspiracje łazienkowe  / Nowe możliwości projektowania małych łazienek

Nowe możliwości projektowania małych łazienek

Spread the love

Charakterystyczną cechą kolekcji łazienkowej Cape Cod autorstwa Philippe’a Starcka jest doskonała harmonia między naturalnymi materiałami i organicznymi formami, aby spełnić nasze zawsze obecne marzenie o naturze.

Nieokiełznane krajobrazy regionu Cape Cod w Nowej Anglii zainspirowały Philippe Starcka do stworzenia kolekcji łazienkowej złożonej z elementów, które odmładzają ciało i duszę.

Elegancka kolekcja łazienkowa oferuje wiele możliwości aranżacyjnych, szczególnie w przypadku mniejszych łazienek. Dzięki innowacyjnym formom i materiałom Starck tworzy czystą elegancję i przestrzeń, która emanuje zachęcającym spokojem. Połączenie błyszczącej, białej ceramicznej umywalki meblowej o szerokości 70 cm ze stojącą chromowaną konsolą? i zintegrowaną półką w białym błyszczącym kolorze nadaje łazience zupełnie nowego wyglądu. Minimalistyczne lustra z oświetleniem LED stanowią doskonałe wykończenie strefy mycia.

Duravit

Kolejnym nowym elementem jest oszczędzająca miejsce mniejsza wersja kultowej wolnostojącej wanny o wymiarach 165 x 78 cm. Podobnie jak większe warianty, jest również wykonana z innowacyjnego materiału DuraSolid, który jest przyjemny, ciepły i miękki w dotyku. Gładki zagłówek o organicznym kształcie gwarantuje relaksujący komfort podczas leżenia i kąpieli. Serię można łączyć z akcesoriami Starck T oraz wybranymi toaletami i bidetami z serii Starck 1, Starck 2 i ME by Starck, aby uzyskać w pełni elegancki i harmonijny wygląd. Toaleta myjąca SensoWash Starck f zapewnia maksymalną higienę i komfort. Ta symbioza toalety i bidetu zapewnia delikatne, naturalne mycie wodą.

Źródło: Duravit

Zapisz się do newslettera

redakcja@ideadomu.pl

Ocena
BRAK KOMENTARZY

DODAJ KOMENTARZ