Home / Materiały Partnerów  / ISOPRO – drzwi wejściowe do domu. Piękne, ciepłe i w dobrej cenie. Promocja w firmie Hörmann.

ISOPRO – drzwi wejściowe do domu. Piękne, ciepłe i w dobrej cenie. Promocja w firmie Hörmann.

promocja Hormann
Spread the love

Stalowe, aluminiowe, z aluminium i stali nierdzewnej –  firma Hörmann wciąż poszerza swój asortyment drzwi wejściowych. Budujący i remontujący domy mogą wybierać spośród wielu typów drzwi o najróżniejszych wzorach, a także parametrach technicznych, które spełnią nawet najwyższe wymagania. Drzwi ISOPRO to propozycja dla tych, którzy szukają drzwi ciepłych, bezpiecznych i stylowych. W jesiennej promocji oferowane
są one w bardzo korzystnej cenie razem z montażem.

drzwiami ładnymi a ciepłymi, między ich urodą, dzięki której staną się wizytówką naszego domu, a dobrą izolacyjnością cieplną. Możemy mieć jedno i drugie. Drzwi ISOPRO są na to świetnym dowodem.

Drzwi ISOPRO ze stalową płytą o grubości 65 mm z przegrodą termiczną, z ciepłą aluminiową ościeżnicą i ciepłym progiem osiągają współczynnik przenikania ciepła UD nawet 0,88 W/(m²K). To więcej niż wynoszą minimalne wymagania, jakie stawia się drzwiom zewnętrznym w domach energooszczędnych.

Hormann

Co ważne, ISOPRO zapewnią nam też spokojny sen. Wyposażone zostały bowiem w bezpieczny zamek z 3-punktowym ryglowaniem
oraz listwy przeciwwyważeniowe. Mają też zawiasy regulowane
w trzech płaszczyznach.

W promocji producent oferuje cztery atrakcyjne modele tych drzwi,
w sześciu modnych kolorach. Wszystkie mogą być wyposażone
w nowoczesny uchwyt ze stali nierdzewnej, który nadaje im elegancki charakter, lub w komplet klamek ze stali nierdzewnej z rozetami. Bez żadnej dopłaty można także zamówić drzwi otwierane na zewnątrz. Na te solidne i trwałe drzwi zewnętrzne udzielana jest 5-letnia gwarancja.

Oferowane w promocji przez firmę Hörmann drzwi ISOPRO wraz montażem kosztują tylko 3990 zł (z 8 % VAT, cena nie uwzględnia  naświetla bocznego).

Promocja potrwa od 1 września do 30 listopada 2020 roku.
Więcej informacji na jej temat znaleźć można na www.hormann.pl

Zapisz się do newslettera

redakcja@ideadomu.pl

Ocena
BRAK KOMENTARZY

DODAJ KOMENTARZ