Home / Budowa  / Zbliża się sezon na ogród!

Zbliża się sezon na ogród!

Spread the love

Słońce już mocno świeci, zapowiadając coraz cieplejsze dni, które sprzyjają odpoczynkowi na świeżym powietrzu. 

Poniżej kilka propozycji mebli i dodatków, które uatrakcyjnią tarasową aranżację.

Champ to mały mebelek o dużych możliwościach. Może być używany jako stolik, taboret, pojemnik na różne drobiazgi, a nawet jako chłodziarka na napoje albo pojemnik na lód! Dodatkowe zalety  tego projektu to atrakcyjny design, duży wybór kolorów, niewielkie wymiary oraz łatwość przenoszenia i przechowywania.
Projekt: Olav van Lede/JokJor

Wisząca doniczka z silikonu z dołączoną liną z juty, mierzącą 2,5 m, czyli na tyle długą, żeby dało się ją zawiesić na balkonie, tarasie, w altance czy na patio. Przecież roślin nigdy za wiele! A gdy przyjdzie jesień, doniczki przydadzą się w kuchni na posadzenie aromatycznych ziół. Lekkie, estetyczne, łatwe do utrzymania w czystości, są oferowane w różnych zestawieniach kolorystycznych. Radzimy kupić kilka, bo najpiękniej wyglądają w grupie!

Projekt: Studio JokJor

Jokjor

Dywany z kolekcji Tapit zrobione z materiałów dobrze znoszących zmienne warunki atmosferyczne i łatwych w czyszczeniu, tzn. z weluru z recyklingu (93%) oraz gumy, mogą być używane nie tylko we wnętrzu, ale także na zewnątrz. Bez względu na to, gdzie zostaną położone, uatrakcyjnią wygląd otoczenia, co bez wątpienia jest zasługą wspaniałych ornamentów, które je zdobią. Do wyboru mamy naturalistyczne kwiaty w żywych kolorach na ciemnym tle (ostatni krzyk mody!), biało-niebieskie wzory inspirowane tradycyjną holenderska ceramiką, wizerunek pawia, paski, a nawet motyw do złudzenia przypominający jajko sadzone. Wszystkie modele są oferowane w różnych kształtach i wymiarach.

Projekt: Studio JokJor

Jokjor

Click, leżak firmy Houe, chociaż ma tradycyjny wygląd, jest bardzo innowacyjnym projektem. Jeśli leżysz i chcesz usiąść, albo odwrotnie, nie musisz wstawiać, by odpowiednio ustawić mebel. Wystarczy, że pochylisz się do przodu czy do tyłu i sam przyjmie formę, właściwą dla pozycji, którą chcesz przyjąć. Pomysłowe, prawda?

Houe

Projekt: Henrik Pedersen

Click, fotel bujany firmy Houe to wymarzony model dla zapracowanych ludzi, który chcą zrelaksować się w pełni po trudach dnia. Podczas miarowego kołysania zapomną o troskach i uleci z nich zmęczenie. Odpocznie więc i um

HK Living

ysł, i ciało. Tym bardziej, że mebel został tak wyprofilowany, żeby odciążyć kręgosłup. Warto sprawdzić! Projekt: Henrik Pedersen

Wiszący fotel HK Living. A może by tak pobujać w obłokach. W tym modelu to możliwe. Bez obaw, odpoczywająca w nim osoba nie spadnie na ziemię, bo łańcuch i hak zapewniają stabilne i mocne mocowanie. Mebel nie zniszczy się też szybko – został wykonany z aluminium i polietylenu, tworzywa trwałego i odpornego na warunki atmosferyczne. I pięknie wygląda!

Fotel ogrodowy Albert Kuip firmy Zuiver został wykonany z aluminium. To designerski mebel o wyjątkowej, przyciągającej wzrok formie, ale też na tyle wygodny, że można w nim długo siedzieć, nie odczuwając żadnego dyskomfortu. Nadaje się więc nie tylko na taras, ale także do gabinetu albo jadalni.

Projekt: Studio Zuiver i APE

Źródło: Dutchhouse.pl

biuro@ideadomu.pl

Ocena
BRAK KOMENTARZY

DODAJ KOMENTARZ