Home / Materiały Partnerów  / Vitodens 100 – W/111-W nagrodzony złotym medalem

Vitodens 100 – W/111-W nagrodzony złotym medalem

Spread the love

Z dumą informujemy, że podczas ostatnich, wirtualnych Targów “ENEX w sieci”, bestseller Viessmann nowy  – gazowy, wiszący kocioł kondensacyjny VITODENS 100-W / 111-W został uhonorowany złotym medalem. To kolejne Targi Enex, podczas których doceniono produkty Viessmann.  

Targi Enex to prestiżowe, międzynarodowe spotkanie branży Energetyki, Elektrotechniki i Odnawialnych Źródeł Energii.To również możliwość obejrzenia tegorocznych premier produktowych, prezentacji produktów, interesujące spotkania, panele, a także branżowe konkursy z nagrodami. Tegoroczna edycja Targów, z powodu pandemii, odbyła się w formie wirtualnej.

Viessmann

Nagrodzony podczas Targów kocioł wiszący kondensacyjny dla ogrzewania mieszkań i domów jednorodzinnych VITODENS 100-W to jeszcze bardziej intuicyjne w obsłudze, innowacyjne urządzenie grzewcze od Viessmann. Wbudowany w urządzenie duży, dotykowy wyświetlacz LED w formie designerskiego panelu oraz zintegrowana bramka WiFi. Vitodens 100-W zostały wyposażone w palnik MatriX-Plus oraz układ automatycznej regulacji spalania Lambda Pro. To gwarancja najwyższej efektywności pracy oraz minimum emisji substancji szkodliwych.

Viessmann

Uczestnikom Targów „Enex w sieci” serdecznie dziękujemy za tak wysoką frekwencję i ogromne zainteresowanie produktami Viessmann.

Źródło: Viessmann

Zapisz się do newslettera

redakcja@ideadomu.pl

Ocena
BRAK KOMENTARZY

DODAJ KOMENTARZ