Home / Buduj z IDEĄ  / Inspiracje łazienkowe  / Twórcze kreowanie łazienki z kolorowymi meblami Duravit

Twórcze kreowanie łazienki z kolorowymi meblami Duravit

Spread the love

Meble łazienkowe, dzięki dopracowanej formie, bogatej gamie dostępnych kolorów i wzorów wykończeń stają się ważnym elementem wyposażenia łazienkowego. Nie tylko zapewniają przestrzeń do przechowywania akcesoriów, ale także służą budowaniu nastroju oraz pozwalają na zindywidualizowanie każdego projektu łazienkowego. Przemyślane rozwiązania firmy Duravit, zaprojektowane z dbałością o każdy szczegół i odpowiadające współczesnym wymaganiom estetycznym, umożliwią urządzenie każdego pomieszczenia łazienkowego.

Kolor to jeden z elementów, dzięki któremu pomieszczenie łazienkowe zyskuje indywidualny i niepowtarzany styl. Służy podkreśleniu szczegółu wartego uwagi, ale także sprawdza się w budowaniu atmosfery sprzyjającej odprężeniu i relaksowi. Oferowane w bogatej palecie kolorystycznej i w różnym stopniu wykończenia  (wysoki połysk, mat, satyna) meble łazienkowe Duravit zapewnią zrealizowanie dowolnego zamysłu estetycznego. Zachwycające formą i odpowiadające wysokim standardom wzorniczym mogą stać się idealnym tłem dla ceramiki łazienkowej lub też detalem przyciągającym uwagę. Na uwagę zasługują dzięki przemyślanym formom i wysokim walorom użytkowym.

L-Cube – indywidualizm w łazience

Stworzenie zindywidualizowany projektów, przy wykorzystaniu rozwiązań z serii L-Cube, jeszcze nigdy nie było tak proste. Program mebli łazienkowych zaprojektowany przez Christiana Wernera zapewnia doskonałą bazę dla łazienki jako kolażu stylistycznego. Różnorodność oferowanych rozwiązań (konsole, szafki wiszące i stojące, półki poziome i pionowe) i bogata paleta dostępnych kolorów i wzorów zapewnią wykreowanie łazienki odpowiadającej indywidualnym preferencjom użytkownika. Stawiając na klasykę, doskonałym wyborem będą meble łazienkowe w okleinie z naturalnego drewna (Dąb Szczotkowany) lub wykończone dekorem inspirowanym drewnem (Cashmere Oak, Orzech Amerykański, Ciemny Kasztan).

L-Cube Duravit

Mocnym kolorystycznym akcentem wnętrza łazienkowego, nadającym mu oryginalnego charakteru będzie z kolei wprowadzenie mebli lakierowanych w kolorze Nefryt, Szary Dolomit czy Kamienny Błękit. Dostępne w wykończeniach na wysoki połysk lub mat meble programu L-Cube mogą być ze sobą dowolnie zestawiane.

Skandynawski puryzm Luv

Wyróżniające się subtelnością i wzorniczo odwołujące się do skandynawskiego designu meble z kolekcji Luv to z kolei propozycja dla użytkowników ceniących sobie ponadczasową elegancję. Świeży charakter kolekcji podkreślają pastelowe kolory w matowym wykończeniu.

Konsole dostępne w wykończeniu: biały satynowy mat, biały nordic, taupe, kamienna szarość, light blue i night blue, wnoszą znaczny wkład do sposobu odczuwania przestrzeni. Uzupełnieniem powierzchni lakierowanych są kwarcowe blaty konsoli w trzech perfekcyjnie zharmonizowanych wariantach kolorystycznych oraz w wersji blatu z litego drewna orzecha amerykańskiego.

Luv Duravit

Idealnym dopełnieniem programu Luv są szafki podumywalkowe stojące, które doskonale komponują się z konsolami oraz łagodnymi, geometrycznymi kształtami ceramiki cerami łazienkowej serii Luv.

Luv Duravit

Praktyczne rozwiązania

Programy meblowe Duravit to znacznie więcej niż estetyczne rozwiązania dla pomieszczeń łazienkowych. Dostępność różnych formatów zapewnia dopasowanie mebli łazienkowych do ceramiki łazienkowej oferowanej przez Duravit. Praktyczne półki serii L-Cube, różniące się między sobą długością i podziałem przegródek, mocowane mogą być zarówno w układzie pionowym, jak i poziomym, zapewniając tym samym twórcze zagospodarowanie przestrzeni. Za utrzymanie porządku odpowiadają natomiast wnętrza szuflad wyposażone w wysokiej jakości przegrody.

Innowacyjnym rozwiązaniem, które zostało zastosowane zarówno w serii L-Cube, jak i Luv jest system Tip-on (mechaniczne wspomaganie otwierania), umożliwiający bezproblemowe otwieranie bezuchwytowych szuflad. Nowa metoda, sprawiająca, że szuflady otwierają się lub zamykają pod wpływem lekkiego nacisku, umożliwia także tworzenie jednolitej, harmonijnej całości.

L-Cube Duravit

 

biuro@ideadomu.pl

Ocena
BRAK KOMENTARZY

DODAJ KOMENTARZ