Home / Buduj z IDEĄ  / Inspiracje łazienkowe  / Inteligentna łazienka z rozwiązaniami Duravit

Inteligentna łazienka z rozwiązaniami Duravit

Spread the love

Inteligentne rozwiązania, ułatwiające codzienne funkcjonowanie, wpływające na komfort i bezpieczeństwo użytkowników coraz śmielej wkraczają do pomieszczeń łazienkowych. Samodomykające się szafki, nowoczesne deski toaletowe z funkcją mycia czy wanny z wbudowanym modułem dźwiękowym umożliwiają zaprojektowanie nowoczesnego, spersonalizowanego wnętrza. Zaawansowane technologicznie urządzenia wyróżniają się jednocześnie doskonałym designem i dbałością o estetykę.

Serie łazienkowe Duravit zachwycające perfekcyjnym połączeniem materiału i formy oferują znacznie więcej niż ciekawe, dopracowane w każdym szczególe wzornictwo. Funkcjonalne kolekcje mebli łazienkowych, misek toaletowych, wanien czy luster zapewniają komfort  użytkownikom, dzięki przemyślanym, inteligentnym rozwiązaniom.

Sterowanie natężeniem światła

Elementem dekoracyjnym każdej łazienki, a jednocześnie ważnym przedmiotem użytkowym jest lustro. Zaproponowane przez Duravit lustra oraz szafki z lustrem to rozwiązania wyposażone w oświetlenie LED, gwarantujące odpowiednie doświetlenie wnętrza łazienkowego. Optymalne warunki oświetlenia zapewniają profile świetlne umieszczone po bokach luster, na górnej krawędzi lub wzdłuż wszystkich czterech jego boków. W zależności od wybranej opcji oświetlenie może służyć budowaniu nastroju, relaksowi, a także odpowiedniemu doświetleniu strefy mycia. Opcjonalne wyposażenie elementu lustra w ogrzewanie zapobiegnie jego parowaniu. Na uwagę zasługuje możliwość zarówno uruchomienia podgrzewania, jak i sterowania natężeniem światła poprzez dotknięcie lustra w wyznaczonym miejscu. Za jednoczesne włączenie światła oraz ogrzewania odpowiada wmontowany czujnik sensorowy.

Lustro z serii Luv Duravit

Nowoczesne systemy przechowywania

Pozbawione uchwytów szafki oraz szuflady to z jednej strony przejaw mody, jednak z drugiej wyraz dbałości o komfort i bezpieczeństwo użytkowników. Proste otwieranie szuflad i szafek, przy pomocy jednego dotknięcia palcem oferują meble łazienkowe Duravit serii  L-Cube czy Starck. Inteligentny mechanizm otwierania i zamykania znajdziemy również w najnowszej kolekcji łazienkowej Luv, zachwycającej ponadczasową elegancją. Łatwe otwieranie i zamykanie możliwe staje się dzięki zastosowaniu techniki „Tip-on”. Łagodne domknięcie szuflad mebla odbywa się nawet przy mocnym pchnięciu, a otwieranie – przy delikatnym nacisku ręką.

Organizer Duravit

Za utrzymanie porządku w szufladach łazienkowych odpowiadają inteligentne systemy porządkowania – organizery.

Produkty Duravit – więcej korzyści

Bezpieczeństwo korzystania z urządzeń łazienkowych zapewni oświetlenie nocne, w które wyposażone są szafki z lustrem oraz elementy lustrzane różnych serii Duravit.

Nowoczesnym rozwiązaniem, zapewniającym utrzymanie higieny, są deski sedesowe z funkcją mycia SensoWash®. Funkcjonalne i proste w zastosowaniu urządzenie oferuje trzy różne tryby pracy, przy czym sterowanie wszystkim funkcjami odbywa się za pomocą pilota. Podobnie jak szafki i lustra deska sedesowa SensoWash® może być wyposażona w oświetlenie nocne. Na komfort użytkowania wpływa również wyposażenie deski w funkcję podgrzewania.

Vero Air Sensowash Duravit

SensoWash® pasuje do misek sedesowych serii Darling New, Dura Style, Happy D.2. oraz Starck 2, Starck 3 oraz ME by Starck i w najnowszej Vero Air.

Inteligentne rozwiązania łazienkowe wpływają nie tylko na komfort i bezpieczeństwo, ale sprawiają, że łazienka staje się wnętrzem sprzyjającym relaksowi. O dobre samopoczucie zadbają wanny Duravit z nowym systemem hydromasażu air-whirl. Opcjonalnie wyposażone w moduł dźwiękowy sterowany za pomocą Bluetooth sprawią, że kąpiel będzie się odbywać przy dźwiękach ulubionej muzyki.

 

biuro@ideadomu.pl

Ocena
BRAK KOMENTARZY

DODAJ KOMENTARZ