Home / Budowa  / „Mój zdrowy dom” relacja z Forum Kobiet

„Mój zdrowy dom” relacja z Forum Kobiet

Spread the love

Jak zbudować i jak zaprojektować komfortowe i przyjazne wnętrze? Czy design i pęd za najnowszymi trendami może być tożsamy z funkcjonalnością? W co inwestować, by być szczęsliwą w domu marzeń? O tym wszystkim rozmawiały uczestniczki I Forum Kobiet.

26 września, przy ul. Mysiej 3 w Warszawie, spotkały się kobiety z całej Polski, by wspólnie uczestniczyć w jednym z ważniejszych kobiecych wydarzeń tej jesieni. Forum Kobiet organizowane pod hasłem „Mój Zdrowy Dom”, to pierwsze tego typu wydarzenie dedykowane kobietom, które świadomie i z zaangażowaniem chcą tworzyć komfortową przestrzeń dla swojej rodziny.

Spotkanie poprowadziła Grażyna Torbicka. Eksperci, których wystąpień można było wysłuchać, to: m.in. przedstawiciele branży budowlanej i architektonicznej oraz producenci nowoczesnych rozwiązań dla domu. Organizatorzy Forum przygotowali również warsztaty poświęcone rozwojowi osobistemu i budowaniu relacji, które poprowadziła Międzynarodowy Trener Świadomej Komunikacji, Ewa Daroszewska. Wśród gości specjalnych znalazła się m.in. Barbara Stuhr, której wystąpienie na temat tego, jak być szczęśliwą w domu marzeń zamknęło tegoroczne Forum. Impreza połączona była z aukcją charytatywną na rzecz Stowarzyszenia UNICORN, które udziela wsparcia psychologicznego pacjentom w trakcie leczenia onkologicznego.

Organizatorem spotkania była Fundacja Świadomi Klimatu a partnerem firma Aquahome, Viessmann, Velux oraz Winerberger.

Mój zdrowy dom – panel dyskusyjny ekspertów, prowadzenie Grażyna Torbicka

Mój zdrowy dom – prowadząca Grażyna Torbicka i ekspert firmy Viessmann Łukasz Sajewicz

 

Zapisz się do newslettera

redakcja@ideadomu.pl

Ocena
BRAK KOMENTARZY

DODAJ KOMENTARZ