Home / Buduj z IDEĄ  / Inspiracje łazienkowe  / Idealnie zaaranżowana strefa kąpieli

Idealnie zaaranżowana strefa kąpieli

Spread the love

Łazienki poza niepowtarzalnym wyglądem, powinny zawierać szereg praktycznych elementów, dzięki czemu zapewniają najwyższy poziom komfortu.

Asortyment brodzików Duravit, dostosowany do indywidualnych potrzeb i wymagań, zapewnia optymalny komfort kąpieli, dodatkowo może zostać uzupełniony doskonale dopasowanymi bateriami.

Tempano

Seria brodzików Tempano jest dostępna w 27 rozmiarach – prostokątnych lub kwadratowych, dzięki czemu idealnie  komponuje się z wystrojem każdej łazienki. Akryl sanitarny w kolorze błyszczącej bieli jest nie tylko niezwykle wytrzymały, ale także przyjemny w dotyku. Dodatkową stabilność zapewnia opcjonalna powłoka antypoślizgowa (klasa C). Dostępne w wersji do montażu na równi z podłogą, wpuszczanej lub montowanej na podłodze, brodziki Tempano łączą w sobie komfort kąpieli z doskonałą estetyką. Montaż na równi z podłogą zapewnia dużą przestrzeń.

Stonetto

Brodzik Stonetto o strukturze kamienia zamienia prysznic w spotkanie z naturą. Niepowtarzalny wygląd brodzika to zasługa matowej powierzchni – naturalnej, oryginalnej i autentycznej. Wykonany z wysokiej jakości materiału DuraSolid®, brodzik jest odporny na zarysowania, wytrzymały i antypoślizgowy (klasa B). Powierzchnia i odpływ tworzą wizualną całość. Cztery kolory i 14 rozmiarów, a także wybór wariantów montażu, dają wiele możliwości indywidualnego zaprojektowania łazienki.

Baterie

Uniwersalne serie baterii Duravit można łączyć tak, aby pasowały do ​​brodzików: funkcjonalne baterie B.1 o zaokrąglonych kształtach, geometryczne i proste B.2 lub ergonomiczne z efektownym wgłębieniem w uchwycie B. 3. Zmontowane fabrycznie systemy prysznicowe z natryskiem i główką prysznicową oraz termostatyczna lub jednouchwytowa bateria prysznicowa to praktyczne i wszechstronne rozwiązania, które nie wymagają skomplikowanego montażu podtynkowego. W rezultacie systemy prysznicowe są również idealne w przypadku modernizacji łazienki.

Podobnie smukły, dopracowany kształt serii C.1 od Kurta Merki Jr. dobrze komponuje się ze wszystkimi liniami wzorniczymi. Dostępne w okrągłym i prostokątnym kształcie, w różnych rozmiarach,, obiecują przyjemne doznania pod prysznicem za każdym razem. Pasujące główki prysznicowe są idealnym dodatkiem i są dostępne w wielu wariantach. Podobnie jednouchwytowe baterie natryskowe i baterie termostatyczne są również dostępne w wersji okrągłej lub prostokątnej.

Akcesoria

Pasujące akcesoria, takie jak wieszaki na ręczniki w kolorze błyszczącego chromu lub matowej czerni z serii Starck T projektu Philippe Starcka, łączą najwyższy komfort kąpieli z całościowym designem łazienki.

Źródło: Duravit

Zapisz się do newslettera

redakcja@ideadomu.pl

Ocena
BRAK KOMENTARZY

DODAJ KOMENTARZ