Home / Materiały Partnerów  / Pakiet potrójnych korzyści – EKOOSZCZĘDNI. Startuje nowa akcja Viessmann

Pakiet potrójnych korzyści – EKOOSZCZĘDNI. Startuje nowa akcja Viessmann

Spread the love

Już 1 lutego rozpocznie się nowa akcja organizowana przez firmę Viessmann. Promocja „Pakiet potrójnych korzyści – EKOOSZCZĘDNI” to wyjątkowa oferta promocyjna na pompy ciepła skierowana do klienta.

Planujesz zakup pompy ciepła? Pomyśl kompleksowo! Wybierz firmę Viessmann i skorzystaj z wyjątkowej promocji w ramach akcji „Pakiet potrójnych korzyści – EKOOSZCZĘDNI”. Od 1 lutego przy zakupie pompy ciepła Vitocal 200-A/222-A, oczyszczacz powietrza otrzymasz GRATIS.

W akcji promocyjnej mogą wziąć udział Klienci , którzy zdecydują się na zakup  wyszczególnionych zestawów pomp ciepła i realizację ich instalacji powierzą rekomendowanym przez Viessmann Firmom Partnerskim.  Wystarczy zarejestrować zakup pompy ciepła Viessmann objętej promocją na stronie: moj.viessmann-serwis.pl, wpro­wadzić numer seryjny urządzenia i za pomocą kodu, który zostanie wysłany na podany adres e-mail, dokonać zamó­wienia oczyszczacza poprzez e-sklep: www.sklep-viessmann.pl . Urządzenie to zostanie bezpłatnie dostarczone pod wskazany adres.

Dlaczego warto wziąć udział w akcji „Pakiet potrójnych korzyści – EKOOSZCZĘDNI”? Ponieważ zakup urządzeń firmy Viessmann to skumulowane trzy korzyści! Po pierwsze, to inwestycja w bezpieczeństwo (pewniej). Viessmann to lider produkcji systemów grzewczych i chłodniczych na najwyższym poziomie technologicznym. Marka już od prawie 30 lat w Polsce, i od ponad 100 lat na świecie, pracuje na swoją pozycję w energetyce. Urządzenia Viessmann to również inwestycja w ekologię (czyściej) – pompa ciepłajest urządzeniem w pełni ekologicznym, a oczyszczacz powietrza pozwoli domownikom oddychać czystym powietrzem wolnym od alergenów, bakterii i wszelkich zanieczyszczeń. Po trzecie, to inwestycja w pełni ekonomiczna (korzystniej) – pompy ciepła, wykazują ekonomiczną wyższość nad systemami kotłów gazowych czy olejowych. Urządzenia Viessmann to najwyższa jakość i efektywność pracy w dobrej cenie. Dodatkowo, system oparty na pompie ciepła oraz oczyszczaczu powietrza można uzupełnić o panele fotowoltaiczne, które pozwolą inwestorowi całkowicie uniezależnić się energetycznie.

Warto wiedzieć, że objęta promocją pompa ciepła Vitocal 200-A/222-A od Viessmann to ciche urządzenie grzewcze w wykonaniu monoblokowym, wykorzystujące bezpłatną energię zakumulowaną w powietrzu. Powietrzna pompa ciepła dostępna jest w wersji do ogrzewania lub do ogrzewania i chłodzenia budynku.

Ambasadorem akcji „Pakiet potrójnych korzyści – ekooszczędni” jest Tai Woffinden, angielski żużlowiec, obecnie występujący w Betard Sparta Wrocław. Indywidualny trzykrotny mistrz świata . Stały uczestnik cyklu Grand Prix od 2010 roku oraz sportowiec sponsorowany przez firmę Viessmann. Prywatnie zadowolony Klient i  Użytkownik pompy ciepła od Viessmann.

Zapisz się do newslettera

redakcja@ideadomu.pl

Ocena
BRAK KOMENTARZY

DODAJ KOMENTARZ