Home / Wnętrza  / Aranżacje  / Drzwi wewnętrzne – indywidualny design

Drzwi wewnętrzne – indywidualny design

Spread the love

Sky is the limit. To popularne hasło idealnie pasuje do tych designerskich drzwi wewnętrznych. I nie chodzi wyłącznie o najwyższe na rynku skrzydła drzwiowe, ale również o praktycznie nieograniczone możliwości ich dekoracyjnego wykończenia.

Włosi słynną ze znakomitego wzornictwa, Niemcy z perfekcji wykonania i wysokiej jakości, a Skandynawowie z ekologii i dbałości o zdrowie domowników. Wszystkie te atuty marka PIU Design wykorzystała przy tworzeniu drzwi wewnętrznych bazującą na aluminium. W powstał elegancki produkt Alu Design o dobrych parametrach użytkowych, który dodatkowo można wykończyć na ponad 600 sposobów, w tym szkłem, betonem, kamieniem, skórą, tkaniną, spiekiem kwarcowym czy Lacobelem.

Piu Design

Piu Design

Przy projektowaniu tych drzwi połączono zaawansowaną technologię z dobrym wzornictwem, zachowanie prostej formy z elegancją wykończenia. Ościeżnicę i skrzydło drzwiowe zdecydowano się wykonać z aluminium. W przeciwieństwie do powszechnie stosowanych w produkcji drzwi drewna klejonego i MDF-u, aluminium jest lekkie i nie odkształca się pod wpływem wilgoci i zmian temperatury. Pozwoliło to stworzyć drzwi wewnętrzne wyróżniające się wśród innych wysokością skrzydła, które może mierzyć nawet 300 cm. Dodatkowo konstrukcja drzwi jest ukryta, zlicowana ze ścianą.

Piu Design

Piu Design

Drzwi wewnętrzne Alu Design są produktem szytym na miarę, powstającym bardzo często według indywidualnego projektu projektanta wnętrz czy inwestora. Ich forma dostosowana jest do potrzeb domowników i charakteru wnętrza. Dzięki designerskim koncepcjom i wyjątkowej dbałości o detale stają się ważnym elementem prestiżowych aranżacji.

Źródło: PIU Design

Zapisz się do newslettera

biuro@ideadomu.pl

Ocena
BRAK KOMENTARZY

DODAJ KOMENTARZ