Home / Idea domu  / Zlewozmywaki ze szkła

Zlewozmywaki ze szkła

Spread the love

Współczesna kuchnia stała się pełnoprawną częścią salonu. Stosowane w niej rozwiązania muszą być zatem nie tylko funkcjonalne, ale także estetyczne. W reprezentacyjnej i służącej często do przyjmowania gości kuchni nie ma miejsca na bałagan. Wysokie wymagania estetyczne dotyczą także strefy zmywania. Doskonale je spełniają zlewozmywaki ze szkła Crystalon marki Pyramis.

Zlewozmywaki ze szkła wyróżnia wykończony niezwykle wytrzymałym hartowanym szkłem rant i ociekacz. Szkło występuje w wybarwieniu czarnym lub zimnej bieli. Wytrzymałość na uderzenia dodatkowo podnosi zastosowana na powierzchni ośmiomilimetrowa warstwa szkła stosowanego, między innymi w tabletach i smartfonach. Dzięki temu ociekacz służyć może jako miejsce do wykonywania dodatkowych prac kuchennych.

Komora modelu Crystalon wykonana jest z najwyższej jakości stali szlachetnej, która doskonale komponuje się ze szklanym ociekaczem tworząc nowoczesną i wyjątkowo estetyczną całość. Zlewozmywak dostępny jest w wersji jedna, półtorej i dwie komory.

Pyramis

Pyramis

 

 

Zapisz się do newslettera

redakcja@ideadomu.pl

Ocena
BRAK KOMENTARZY

DODAJ KOMENTARZ