Home / Materiały Partnerów  / Dobre życie kręci się wokół stołu!

Dobre życie kręci się wokół stołu!

Tekst promocyjny. Zdjęcia: MOMA studio
MOMA studio
Spread the love

Twoja jadalnia to serce domu – tu toczy się dobre życie. Powinna być ciepła i zachęcająca, a przede wszystkim wygodna.

O czym pamiętać, urządzając swoją przestrzeń? MOMA Studio ma na to przepis!

Motyw przewodni: stół

Stół w jadalni jest czymś więcej niż tylko miejscem spożywania posiłków. Tu pracujemy, gramy w planszówki, prowadzimy rozmowy – również te wirtualne. Dzięki temu stół zasługuje na miano jednego z najważniejszych mebli w domu. Warto wybrać więc taki, który będzie idealnie odpowiadał naszym potrzebom.

Przy stole: krzesła

Czasami nawet spontaniczne spotkanie może przerodzić się w godziny rozmów. Dlatego dobrze jest zadbać o wygodne krzesła wysokiej jakości, które zapewnią najwyższy komfort spędzania czasu przy stole. Krzesła tapicerowane, krzesła drewniane czy te z obrotowym siedziskiem – które z nich najlepiej odnajdą się w Twojej jadalni?

MOMA studio

Nad stołem: oświetlenie

Nic tak nie otula w trakcie domowych celebracji, jak ciepłe, nastrojowe światło. To ono decyduje o charakterze spotkania i komforcie osób siedzących przy stole. Wisząca lampa idealnie wydzieli strefę jadalnianą w Twoim salonie lub otwartej kuchni, z kolei lampa stołowa może być świetnym towarzyszem innych aktywności, takich jak czytanie książki czy granie w planszówki.

MOMA studio

Na stole: dodatki

Spraw, aby każdy posiłek był niezwykły dzięki odpowiednim akcesoriom. Nowoczesny stół to nie tylko zachwycający mebel, ale też dobrze zorganizowany blat, na którym znajdziesz wszystko, co potrzebne. Klasyczne lub te zupełnie szalone szklanki, kieliszki i wazony – naprawdę jest w czym wybierać!

Tak wiele rzeczy dzieje się dookoła stołu. Warto postawić w tym miejscu na dobry design i funkcjonalność, które będą cieszyć oko i duszę.

Zapisz się do newslettera

d.laski@designalive.pl

Ocena
BRAK KOMENTARZY

Komentarze są wyłączone.