Home / Instalacje  / Instalacje elektryczne  / Gniazdko z ładowarką USB

Gniazdko z ładowarką USB

Spread the love

Gniazdka z USB weszły na rynek już kilka lat temu. Jednak do tej pory wykorzystywane były głównie w biurach, gdzie łączy USB używało naraz kilkanaście pracowników. Firma Ospel posiada kolekcję gniazdek elektrycznych z USB, która idealnie nadaje się również do domów i mieszkań.  Dostępne jako gniazdka podtynkowe, z uziemieniem i wyposażone w przesłony torów prądowych, to wygodna i bezpieczna forma zasilania sprzętu w warunkach domowych.

Przesłony uniemożliwiają włożenie do któregokolwiek z otworów małych przedmiotów takich jak agrafki, patyki, gwoździe. To ważna informacja dla wszystkich rodziców małych odkrywców.  Gniazdko, oprócz standardowego wejścia gniazda wtyczkowego, posiada wbudowane wejście usb, dzięki czemu nie musisz już stosować ładowarek. Równocześnie możesz więc zasilać tradycyjny sprzęt jak i komórkę.

Czy instalacje gniazdek z usb jest trudniejsza od instalacji zwykłego gniazdka? Absolutnie nie. Gniazdka z wejściem usb montujemy w bardzo podobny sposób do tych tradycyjnych.

Czyli gniazdka z usb to dobry pomysł?
  • oszczędzasz czas – nie szukasz już ładowarki, nie musisz jej pożyczać
  • oszczędzasz miejsce – pomyśl, ile miejsca zajmują kable i ładowarki i jak daleko od ściany odstają po włączeniu ich do tradycyjnego gniazda
  • dbasz o estetykę domu – nasze domy są coraz piękniejsze. Po co psuć ich wygląd nieatrakcyjnymi kablami?
  • masz gwarancję – Gniazdka z usb Ospel to aż 7 lat gwarancji.

Źródło: Ospel

biuro@ideadomu.pl

Ocena
BRAK KOMENTARZY

DODAJ KOMENTARZ