Home / Materiały Partnerów  / Z dachem Finnera marzenia się spełniają

Z dachem Finnera marzenia się spełniają

Spread the love

„Marzenia się spełniają i nigdy nie jest za późno na ich realizację” – o czym przekonał się Pan Zbigniew Załęski z Ostrołęki, zwycięzca konkursu #mojaFinnera, zorganizowanego przez firmę Ruukki Polska, producenta kompletnych systemów dachowych.

Główną nagrodą w konkursie był projekt aranżacji wybranego wnętrza wykonanego przez Dorotę Szelągowską oraz 20 000 zł na jego realizację. Państwo Załęscy zdecydowali się na aranżację swojej nowej łazienki.

Zanim jednak zostali laureatami konkursu #mojaFinnera podjęli jedną z ważniejszych decyzji życiowych, a mianowicie postanowili ziścić marzenie o posiadaniu własnego domu. Budowa ruszyła w 2016 roku, kiedy to wylano fundamenty pod nowy dom. Rok później powstający budynek miał już ściany.

Ważnym, brakującym elementem był dach zapewniający ochronę domu przed skutkami zmiennej pogody, ale także oznaczający dla Państwa Załęskich koniec pewnego etapu i rozpoczęcie kolejnego. Po przeprowadzeniu rozmów ze znajomymi,  którzy zakup dachu mieli już za sobą, jak również po licznych konsultacjach ze sprzedawcami materiałów dachowych, wybór padł na kompletne pokrycie dachowe Ruukki Finnera. Ważnymi elementami, które zadecydowały o wyborze Ruukki Finnera były zarówno względy estetyczne blachodachówki, jaki i właściwości: 40-letni okres gwarancji, jakim produkt jest objęty oraz łatwy i szybki montaż.

 

Ruukki Finnera

 

Państwo Załęscy zdecydowali się na dach w kolorze antracytowym ponieważ wygląda nowocześnie i doskonale pasuje do planowanej wizji całego domu. Radość z dokonanego zakupu była podwójna: zyskali nowy dach  oraz dodatkowe środki na wykończenie wybranego pomieszczenia – dzięki udziałowi w konkursie organizowanym przez firmę Ruukki.

 

 

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczyło kupić minimum 150 m2 blachodachówki modułowej  Ruukki Finnera oraz podzielić się swoją historią z budowy na Facebooku lub Instagramie. To właśnie szczera i zabawna historia przedstawiona przez rodzinę z Ostrołęki urzekła organizatorów konkursu najbardziej.

Źródło: Ruukki Polska

biuro@ideadomu.pl

Ocena
BRAK KOMENTARZY

DODAJ KOMENTARZ