Home / Wnętrza  / Porady i trendy  / Woood – specjaliści od pięknych, nowoczesnych mebli

Woood – specjaliści od pięknych, nowoczesnych mebli

Spread the love

Tę markę cenią wszyscy miłośnicy dobrego designu. Za styl, jakość i wzorniczą spójność oferowanych przez nią mebli i dodatków. A także za ich ponadczasowość, bo urządzone produktami Woood wnętrze zawsze wygląda modnie.

Produkować solidne, nowoczesne i atrakcyjne cenowo meble to idea, która przyświeca holenderskiej marce Woood od początku jej istnienia, czyli od ponad 30 lat. Dużą wagę firma niezmiennie przykłada także do jakości, co wyraża się w doborze materiałów, między innymi litego drewna jesionowego i dębowego, a także w tym, że około 60 procent swych produktów wytwarza w całości w Holandii.

Warto również podkreślić, że większość mebli jest pakowana w zabezpieczonych kartonach w częściach, dzięki czemu ryzyko ich uszkodzenia podczas transportu jest bliskie zeru. Nie trzeba też obawiać się problemów ze składaniem, bo do każdego zestawu konstrukcyjnego dołączono jasną instrukcję, co znacznie ułatwia montaż. Zresztą jest on naprawdę bardzo prosty.

Jednak tym, co najbardziej wyróżnia Woood, jest ogromna gama produktów. W jej ofercie znajdziemy szafy, kredensy, szafki, stoły, krzesła, biurka, fotele oraz tekstylia i wszelkie dekoracyjne dodatki, które łączy nie tylko znakomity design i dopracowane detale, ale też jednorodny styl, tak by nawet osoby bez doświadczenia aranżacyjnego mogły samodzielnie urządzić większość pomieszczeń w domu od A do Z, nie popełniając kosztownych błędów. Co więcej, marka stawia na innowacyjne rozwiązania i oferuje swoje produkty w różnych kombinacjach, co stwarza możliwość dopasowania mebla do potrzeb użytkowników i wielkości wnętrza, na przykład do podstawy stołu można dobrać blat o takim kształcie i wymiarach, by idealnie pasował się do miejsca przeznaczonego na jadalnię.

Woood Silas

Ostatnio do obszernej kolekcji produktów Woood (dutchhouse.pl) dołączyła seria Silas  w której skład wchodzą szafy, kredensy, biurka, konsole, szafki RTV i stoły jadalniane. Meble wykonane są z jesionu i dębu (zależnie od konkretnego modelu z serii).

Woood Silas

Całość jest utrzymana w holenderskiej odmianie stylu skandynawskiego. Proste, wręcz minimalistyczne formy tych mebli bez problemu więc wpasują się w każde nowoczesne wnętrze – od scandi, przez modern, po loftowe. I z pewnością przetrwają lata w nieskazitelnym stanie i nieprędko wyjdą z mody.

Źródło: Dutchhouse.pl

biuro@ideadomu.pl

Ocena
BRAK KOMENTARZY

DODAJ KOMENTARZ