Home / Materiały Partnerów  / Vitodens 200-W. Nowa generacja kotłów kondensacyjnych Viessmann

Vitodens 200-W. Nowa generacja kotłów kondensacyjnych Viessmann

Spread the love

Instalatorzy i użytkownicy instalacji grzewczych wskazali, co ulepszyliby w produktach firmy Viessmann. Efekt? Jeszcze nigdy instalowanie, obsługa i serwisowanie gazowych kotłów kondensacyjnych nie były tak proste, jak teraz. Przedstawiamy nową generację kotłów kondensacyjnych Vitodens od Viessmann.

Gazowe kotły kondensacyjne Vitodens są liderami sprzedaży wśród urządzeń grzewczych już od wielu lat. Najnowsza generacja tych urządzeń wyróżnia się nie tylko wysoką efektywnością i niską emisją – co jest istotne z uwagi na  jakość powietrza, którym oddychamy. Dodatkowo wyposażono je w nowoczesne, cyfrowe rozwiązania, które dla użytkowników oznaczają jeszcze łatwiejszą obsługę systemu grzewczego.

Duży, 7-calowy kolorowy wyświetlacz dotykowy stwarza maksymalny komfort obsługi. Usytuowanie wyświetlacza można dopasować indywidualnie do warunków montażu kotła tak aby można było komfortowo uruchomić i obsługiwać instalację. Może on znajdować się w górnej części urządzenia, co zapewnia jego wygodną obsługę bez konieczności pochylania się. Kocioł kondensacyjny Vitodens wyposażony jest również m.in. w zintegrowany interfejs WLAN, który umożliwia bezpośrednią komunikację urządzenia grzewczego z internetem. Dzięki temu jego praca może być kontrolowana poprzez smartfona i wygodną aplikację mobilną ViCare, niezależnie od czasu i miejsca, w którym jej użytkownik aktualnie przebywa.

Udoskonalony asystent uruchamiania kotła Vitodens pozwala na wygodne wykonywanie wszystkich czynności obsługowych na ekranie dotykowym. Dodatkowo, połączenie online pozwala wykrywać możliwe zakłócenia także zdalnie, oraz umożliwia indywidualne sygnalizowanie z jednolitym systemem kodów zakłóceń. Dzięki temu instalator może jeszcze przy biurku przygotować sobie rozwiązanie problemu, zmienić nastawy i zamówić części zamienne. 

Urządzenie jest nie tylko nowoczesne wewnątrz, ale również z zewnątrz. Matowe lakierowanie proszkowe w kolorze biała perła, jedyne tego rodzaju pokrycie na rynku, wpisuje się harmonijnie w wystrój każdego nowoczesnego mieszkania.

Źródło: www.viessmann.pl

Zapisz się do newslettera

redakcja@ideadomu.pl

Ocena
BRAK KOMENTARZY

DODAJ KOMENTARZ