Home / Idea domu  / Światła wielkich miast – najnowsza kolekcja marki It’s About RoMi

Światła wielkich miast – najnowsza kolekcja marki It’s About RoMi

Spread the love
Citylights – taką nazwę ma kolekcja lamp It’s About RoMi, do której stworzenia inspiracji projektantom dostarcza klimat wielkich miast z całego świata. Te designerskie produkty świetnie pasują do wszystkich nowoczesnych wnętrz.

Co roku marka proponuje nowe linie wzornicze, nazwane kolejnym miastem lub uzupełnia już istniejące o nowe lampy. Całą kolekcję łączy znakomity, prosty design, wysoka jakość i dbałość o detale, a także innowacyjne rozwiązania projektowe a wszystkie produkty możemy zamówić w BM Housing.

Zdecydowana większość linii It’s About RoMi oferuje różne źródła światła – lampy sufitowe, ścienne, stołowe i podłogowe, dzięki czemu można zaplanować spójne wzorniczo, kompleksowe oświetlenie wnętrza, tak by w zależności od potrzeb i sytuacji móc swobodnie regulować jego intensywność, zrobić np. pełną iluminację albo nastrojowy półmrok.

A co przygotowała marka na ten rok?
AMSTERDAM

To linia lamp z lakierowanego na czarno metalu, w skład której wchodzą modele sufitowe, ścienne, podłogowe i stołowe z kloszami metalowymi, szklanymi i tkaninowymi do wyboru. Bardzo ciekawa jest ich konstrukcja. Otóż, wszystkie, łącznie z wieloramiennym żyrandolem, mają regulowane ramiona, tak by można było skierować strumień światła tam, gdzie akurat jest potrzebny. To bardzo praktyczne rozwiązanie!

FLORENCE

W tej linii są tylko lampy ścienne i sufitowe (z abażurem lub bez), ale za to jakie! Ścienne mają półkę, gniazdo usb i dodatkową lampkę na elastycznym ramieniu, którą łatwo ustawić tak, jak się chce. Ten model zapewni nie tylko dobre światło do czytania przed snem, ale i zastąpi szafkę nocną. Sufitowe lampy zintegrowane są natomiast z kwietnikiem. Wyglądają naprawdę spektakularnie.

IZMIR

Można powiedzieć, że to linia rozwojowa, bo na razie składa się z jednego żyrandola, instalowanego bezpośrednio do sufitu. To bardzo ciekawa lampa o nietypowym kształcie z trzema czarnymi ramionami, na końcu których są zamontowane ruchome klosze ze złotymi wnętrzami. Odpowiednio ustawione, dobrze oświetlą wszystkie kąty w pomieszczeniu.

MARSEILLE

Lampy sufitowa, ścienna i podłogowa o obłej formie, o idealnie wyważonych proporcjach. Są oferowane w trzech odcieniach:  terra, piaskowym i czarnym. Można zdecydować się na wszystkie rodzaje lamp w jednym kolorze albo pomieszać barwy. Każde wyjście jest dobre.

MONTREUX

Tutaj mamy lampy podłogową, stołową i sufitową do wyboru w dwóch kolorach: czarnym i beżowym. Mają minimalistyczny design, ale zwracają uwagę. Będą ozdobą każdego nowoczesnego wnętrza.

TOULOUSE

W tej linii znajdują się tylko lampy stojące – podłogowa i stołowa. Wykonane z metalu w złotym kolorze i marmuru, wpisują się w najmodniejsze trendy wnętrzarskiej mody. Co więcej, są na tyle uniwersalne, że doskonale odnajdą się w aranżacjach w różnych stylach, nie tylko nowoczesnych.

WARSAW

W tej linii są wszystkie rodzaje lamp – i podłogowe, i ścienne, i sufitowe, i stołowe. Mają idealnie kuliste klosze z przezroczystego szkła  i podstawy z metalu lakierowanego na czarno lub złoto do wyboru oraz marmuru w przypadku modelu podłogowego. To piękne projekty! Możemy być dumni, że stolica naszego kraju zainspirowała holenderskich designerów do ich stworzenia.

ZURICH

Lampy podłogowa, stołowa i ścienna z lakierowanego na czarno lub biało metalu mają oszczędne, a jednak na tyle intrygujące formy, że odnajdą się w każdym, zaaranżowanym w nowoczesnym stylu salonie. We wszystkich modelach z tej linii można regulować kąt padania światła, dzięki czemu nadają się też do oświetlenia miejsca pracy.

Źródło: BM Housing.

biuro@ideadomu.pl

Ocena
BRAK KOMENTARZY

DODAJ KOMENTARZ