Home / Wnętrza  / Aranżacje  / Subtelna baza to podstawa

Subtelna baza to podstawa

Gala Collezione
Spread the love

Zbliżająca się Wielkanoc to idealny moment na wprowadzanie do wnętrz świątecznych akcentów. Zaaranżowanie salonu tak, by wyglądał elegancko i świeżo wymaga jednak dobrania dodatków, które będą ze sobą spójne. Znajdziemy je m.in. w najnowszej kampanii Gala Collezione.

Zasłony w delikatne, pastelowe wzory, bukszpan, zajęcza ceramika czy bieżnik z baziami, to doskonały sposób na zaaranżowanie strefy dziennej. Pamiętajmy jednak o zachowaniu umiaru. Wielkanocne dekoracje w zbyt dużej ilości uczynią wnętrze nieco chaotycznym i stworzą efekt bałaganu, zamiast spójnej i estetycznej kompozycji.

– Dominację wielu motywów świątecznych we wnętrzu zrównoważy z pewnością subtelna baza, w postaci uniwersalnych mebli, które swą nienarzucającą się kolorystyką ułatwiają aranżację w różnych stylach mówi Grażyna Michalska, brand manager marki Gala Collezione.

– Przystrojone piórami jajka i zające, to nasze akcenty przewodnie, dzięki którym podczas sesji łatwo stworzyliśmy świąteczny klimat. Celowo odeszliśmy od kolorów jaskrawych, takich jak żółcienie i pomarańcze. W sklepach wnętrzarskich coraz częściej widać ozdoby wielkanocne w subtelnych i pastelowych kolorach. Pozwalają one na stworzenie w salonie stylowej aranżacji. Doskonale prezentują w monochromatycznych wnętrzach, z naszymi meblami wypoczynkowymi Gala Collezione – dodaje.

Wypoczynek z klasą

Po świątecznym sprzątaniu, przygotowaniu domu, sutych śniadaniach i obiadach, wygodna sofa od Gala Collezione, stanie się naszym królestwem komfortu. Wystarczy zdecydować się na jeden z wielu modeli ze sterowaną elektrycznie funkcją relaks, pozwalająca na zmianę pozycji na póleżącą; mebel z regulowanymi podłokietnikami i zagłówkami lub wersje z barem i ładowarką do telefonu, lub tabletu.

– By mebel spełniał wszystkie zadania, które przed nim postawimy, warto wcześniej przemyśleć wybór najlepszego modelu – radzą specjaliści z salonów meblowych Gala Collezione.

Zapisz się do newslettera

d.laski@designalive.pl

Ocena
BRAK KOMENTARZY

Komentarze są wyłączone.