Home / Idea domu  / Skrzynka na listy z bulajem

Skrzynka na listy z bulajem

Spread the love

Skrzynka na listy z bulajem ma prostokątny kształt, jest bez zbędnych dekoracji, a rozmiar umożliwiający swobodne wrzucenie do wnętrza dużej koperty, gazety lub czasopisma, a nawet niedużej paczki. Tak najkrócej można opisać idealną skrzynkę na listy.

„Rysopisowi” idealnie odpowiada skrzynka na listy Letterman XXL, która zaprojektował Michaela Rösinga dla jednej z najbardziej twórczych marek Radius Design. Ta unikalna skrzynka jest wykonana perfekcyjnie w każdym calu. Jest bardzo funkcjonalna, a minimalistyczny design sprawia, że jednocześnie pięknie się prezentuje.

Zaskakuje też  swoimi wymiarami  – 50 x 43 x 14 cm. Bez najmniejszego  problemu pomieści zwykłe pocztówki i listy, magazyny, a nawet niewielkie paczki. Pod sporych rozmiarów górną klapą kryje się bardzo szeroki wlot na koperty i paczki oraz praktyczna półka o szerokości 50 cm na gazety i czasopisma. Dzięki temu wrzucona do niej korespondencja jest skutecznie chroniona przed wiatrem lub deszczem. Skrzynka ozdobiona jest eleganckim szklanym bulajem, czyli okrągłym okienkiem. Umożliwia on szybkie sprawdzenie, czy w skrzynce czekają listy.

Skrzynka na listy wykonana jest z powlekanej stali nierdzewnej. Jest dostępna w sześciu kolorach: białym, srebrnym, stalowym, czarnym, zielonym i pomarańczowym.

Radius Design

Radius Design

Źródło: Radius Design

 

Zapisz się do newslettera

redakcja@ideadomu.pl

Ocena
1 KOMENTARZ

DODAJ KOMENTARZ