Home / Materiały Partnerów  / Rozpoczęcie budowy nowych przestrzeni produkcyjnych i biurowych w firmie Krause

Rozpoczęcie budowy nowych przestrzeni produkcyjnych i biurowych w firmie Krause

Spread the love

Marka KRAUSE DESIGN działa na polskim rynku już ponad 15 lat, w tym czasie osiągnęła pozycję jednego z największych dostawców wykończeń z materiałów Solid Surface w Polsce oraz prężnie działa na rynkach zagranicznych. Zespół Krause to specjaliści z ogromnym doświadczeniem w swojej dziedzinie. W poprzednim roku firma powiększyła się o nową halę produkcyjną w strefie ekonomicznej w Gogolinie. W związku z dynamicznym rozwojem, pojawiła się potrzeba rozbudowy głównej siedziby firmy.

Prace nad nowym projektem inwestycyjnym rozpoczynają się w lutym bieżącego roku. Budowa obejmować będzie powstanie nowej hali produkcyjnej, która będzie połączona z już istniejącymi. Łącznie zakład produkcyjny Krause zwiększy się do blisko 2000 m² powierzchni, na którą będą składały się hale produkcyjne i magazynowe. W związku z rozbudową, obecny nowoczesny park maszynowy zostanie doposażony i wzbogacony. Powstaną też nowoczesne przestrzenie biurowe urządzone według najwyższych standardów i trendów. Oddanie nowej inwestycji do użytku zaplanowane jest na sierpień 2021 roku.

Rozbudowa siedziby firmy Krause w Naroku jest częścią długofalowej strategii rozwoju, która zakłada m.in. ekspansję na nowe rynki zagraniczne oraz rozwój własnych produktów. Rozbudowa zakładu w Naroku to zwiększenie mocy produkcyjnych zakładu, które spowodują m. in. znaczące skrócenie czasu realizacji zamówień. Inwestycja związana z powiększeniem powierzchni produkcyjnej zakładu, to także 25-30 nowych miejsc pracy dla mieszkańców Opolszczyzny i okolic.

“Nieustannie dążymy do dalszego wzrostu mocy produkcyjnej. Nasi pracownicy odpowiadają za wprowadzenie do naszych produktów szeregu znakomitych innowacji” – powiedział Roland Krause, prezes Krause Design. Specjaliści, którym zależy na pogłębianiu wiedzy, bezpośrednim udziale w procesie tworzenia produktu i rozwoju kariery, mają teraz świetną okazję, by dołączyć do niezwykle utalentowanego zespołu Krause Design. Chcemy, by wielki sukces, jaki odnieśliśmy dzięki utalentowanym inżynierom, przyczynił się do dalszego rozwoju firmy”.

Firma KRAUSE DESIGN istnieje na rynku od ponad 15 lat dbając o najwyższą jakość usług. Jest wiodącą marką w zakresie obróbki  materiału mineralno- akrylowego. Z  innowacyjnych powierzchni Solid Surface firma tworzy wyjątkowe produkty i idealne rozwiązania w zakresie aranżacji wnętrz zarówno w kraju, jak i za granicą.

Setki zrealizowanych projektów dla klientów indywidualnych, jak również przedsiębiorstw czy inwestycji użyteczności publicznej świadczą o wysokiej  jakości produktów, połączonej z wysoce kompetentnymi usługami.

Firma KRAUSE jest także europejskim liderem w produkcji wysokiej jakości, specjalistycznych mebli i elementów wyposażenia  dla pojazdów szynowych.

Dzięki współpracy z najlepszymi dostawcami technologii Solid Surface , dziś sygnowane marką KRAUSE DESIGN produkty to solidne powierzchnie, oferujące nadzwyczajne możliwości aranżacji i służące swoim użytkownikom przez długie lata.

Źródło: KRAUSE DESIGN

KRAUSE Design
KRAUSE Design

redakcja@ideadomu.pl

Ocena
BRAK KOMENTARZY

DODAJ KOMENTARZ