Home / Ogrody  / Pomysły na aranżację tarasu

Pomysły na aranżację tarasu

Spread the love

Wiosną ulubionym miejscem na spędzanie każdej wolnej chwili jest taras. Na nim możemy jadać posiłki, spotykać się z przyjaciółmi czy spędzać czas wolny. Nawet mały taras można tak urządzić, żeby wygodnie się na nim odpoczywało, ciesząc się słońcem i pogodą.

Tym, którzy lubią bujać się proponujemy fotel wiszący, w którym mogą oddać się marzeniom. Natomiast osoby twardo stąpające po ziemi docenią fotel stacjonarny, na tyle wygodny, aby wygodnie spędzić w nim dłuższy czas. Dobrze jeśli były trwały i odporny na działanie warunków atmosferycznych oraz łatwy do utrzymania w czystości.

HK Living
Woood

Na balkonie świetnie sprawdzą się wszelkiego rodzaju meble rattanowe, z plecionki ich dodatkową zaletą jest ciekawy design oraz funkcjonalność – wstawione na zimę do domu atrakcyjnie ozdobią także wnętrze.

Woood

Dobrym pomysłem jest również efektowna ławka o wielu zastosowaniach. Łatwo zmienić jej aranżację zmieniając kolory poduszek. Jeśli brakuje nam czasu na wypoczynek chętnie skorzysta z niej nasz pies czy kot.

Idealnym uzupełnieniem wiosennego tarasu będą doniczki oraz plecione kosze i osłonki – rośliny w nich wyglądają obłędnie!

UNC

Niezbędnym elementem miejsca wypoczynku na świeżym powietrzu jest stolik, na którym postawimy  filiżankę kawy. Wcale nie musi być z tego samego kompletu co krzesła. Równie dobrze możemy wykonać go sami.

biuro@ideadomu.pl

Ocena
BRAK KOMENTARZY

DODAJ KOMENTARZ