Home / Wnętrza  / Kuchnie  / Piekarnik z mikrofalówką

Piekarnik z mikrofalówką

Spread the love

Kuchenka mikrofalowa i tradycyjny piekarnik – każde z tych urządzeń ma swoje zalety, ale z uwagi na ograniczenia przestrzenne czasami trzeba zdecydować się na jedno z nich. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom nie musimy już rozstrzygać tego dylematu – teraz wszystkie zalety mikrofali i piekarnika łączy jedno urządzenie piekarnik z mikrofalówką!

Siemens

Siemens

Piekarnik kompaktowy Siemens HB86P575 odznacza się wszystkimi cechami tradycyjnego piekarnika wraz z korzyściami wynikającymi z zastosowania mikrofal. Upieczemy w nim praktycznie wszystko, a do tego wyjątkowo szybko, gdyż działanie mikrofal można łączyć z innymi rodzajami grzania.

W razie potrzeby mamy również do dyspozycji tryb pracy tradycyjnej mikrofalówki. To do nas należy wybór z funkcji którego urządzenia chcemy skorzystać. Entuzjaści wolnego czasu z pewnością docenią również automatyczny system czyszczenia activeClean®. Dzięki niemu piekarnik wyręcza nas nie tylko w gotowaniu, ale również w czyszczenia jego wnętrza.

W tym na pozór niewielkim urządzeniu przygotujemy naprawdę duże porcje (wnętrze ma pojemność aż 42 l), zwłaszcza gdy wykorzystamy kilka poziomów. W zależności od sposobu użycia oszczędzamy do 80% czasu i 50% energii, co stanowi niebagatelny argument przy doborze urządzeń kuchennych.

Źródło: Siemens

 

Zapisz się do newslettera

redakcja@ideadomu.pl

Ocena
BRAK KOMENTARZY

DODAJ KOMENTARZ