Home / Materiały Partnerów  / Palenisko ogrodowe na długie, letnie wieczory

Palenisko ogrodowe na długie, letnie wieczory

Spread the love

Latem wymarzonym miejscem relaksu są przytulnie urządzony taras i ogród. Tu możemy miło spędzić czas z przyjaciółmi, rodziną czy po prostu schować się przed światem.

Zgodnie aktualną w ostatnich latach koncepcją – szczęścia  i równowagi powinniśmy szukać obcując z naturą, wśród drzew a także ognia.   Ciepło ogniska wpływa na nas pozytywnie, pomagając zapomnieć o trudach dnia. Z paleniska FLINT firmy JOKJOR możemy korzystać od wiosny do później jesieni,  w zimne dni pozwoli nam się ogrzać i zapewni przyjemny relaks.

Firma JOKJOR pochodzi z Holandii a  głównym projektantem jest jej założyciel Olav van Lede.  Koncentruje się on na tworzeniu przemyślanego, ale przede wszystkim dostępnego designu. Podstawą jest jakość i funkcjonalność każdego produktu. Dbałość o miejsce w jakim wypoczywamy, były myślą przewodnią podczas projektowania paleniska FLINT.

Ten  ciepły element wyposażenia daje niezwykle przyjemne światło. Pionowe lamele tworzą układ nawiązujący do promieni słońca. Kosz, w którym umieszcza się  drewno, wykonany został z solidnej stali Cor-ten o grubości 3 mm.  Użycie tego właśnie materiału sprawia, że podczas palenia początkowo materiał utlenia się, tworząc warstwę ochronną. Proces ten konserwuje palenisko, dzięki czemu nie rdzewieje. Cor-ten jest niezwykle odporny na warunki atmosferyczne i może przetrwać w niezmiennym stanie przez lata.

Przed nami dwa miesiące wakacji, jeśli choć trochę czasu zamierzamy spędzić w ogrodzie warto pomyśleć o palenisku, które będzie nam umilać czas w długie ciepłe wieczory. Palenisko FINT można kupić  w sklepie dutchhouse.pl. W ofercie firmy są dwa kolory wykończenia: rdzawy oraz ze stali nierdzewnej. Cena od 1299 zł.

Źródło: Dutchhouse.pl

biuro@ideadomu.pl

Ocena
BRAK KOMENTARZY

DODAJ KOMENTARZ