Home / Buduj z IDEĄ  / Wentylacja i Ogrzewanie  / Ogrzewacze STIEBEL ELTRON w domach i biurach

Ogrzewacze STIEBEL ELTRON w domach i biurach

Spread the love

Nowoczesny dom czy biuro to obecnie coś więcej niż dobrze zaprojektowane cztery ściany i piękna designerska elewacja. Dom ma być ekologiczny i samoobsługowy, a biurowiec ekonomiczny w utrzymaniu i bez wizji bliskiego remontu. Dlatego zarówno deweloperzy, jak i prywatni inwestorzy, a także architekci, przykładają ogromną wagę, już na etapie wstępnym, do jakości produktów stosowanych w swoich projektach i inwestycjach. Nic więc dziwnego, że stosują produkty marki STIEBEL ELTRON, gdyż są one jednymi z najlepszych na rynku w swojej kategorii.

Ogrzewacz wody DHE Connect marki STIEBEL ELTRON to produkt klasy premium. Ten całkowicie elektronicznie regulowany ogrzewacz przepływowy zaprojektowano już z technologią 4i. Dokładna żądana temperatura zagwarantowana jest poprzez elektroniczną regulację przepływu.

Dobór temperatury z kolei poprzez wyświetlacz dotykowy i kółko dotykowe. Ogrzewacz gwarantuje płynną, bezstopniową regulację temperatury w zakresie 20-60°C w odstępach co 0,5 °C. Obsługa urządzenia jest bardzo łatwa, poprzez symbole graficzne funkcji na wyświetlaczu dotykowym.

Wielkośći rozmieszczenie symboli funkcji można ustawić indywidualnie. Nadaje się do integracji z istniejącą siecią WLAN. Wow!

Ogrzewacz posiada wbudowane radio internetowe, zintegrowane w urządzeniu głośniki, posiada także aplikację pogodową. Można ustawić do 12 spersonalizowanych przycisków pamięci temperatury, programy prysznicowe Wellness, automatykę napełniania wanny czy też różne programy czasowe. DHE Connect posiada, zapewniającą szczególnie oszczędną eksploatację, funkcję ECO, a co za tym idzie dba o wskaźniki zużycia wody i energii. Wskaźniki (fizycznie) mają formę graficzną, dzięki czemu łatwo zinterpretować wyniki zużycia.

Do urządzenia jest dostępne zdalne sterowanie FFB umożliwiające wyeksponowanie w kuchni lub łazience samego panelu ogrzewacza, pozostawiając całe urządzenie macierzyste niewidoczne dla oczu, co zasadniczo wpływa na estetykę pomieszczenia.

W wersji podumywalkowej pokrywa i panel obsługowy obracane są o… bagatela 180°.

Stosując w swoim projekcie produkty grzewcze STIEBEL ELTRON, podgrzewanie wody w Twoim obiekcie już zawsze będzie proste, szybkie i oszczędne. Bardzo wysoka sprawność elektronicznych ogrzewaczy oraz możliwość podłączenia kilku punktów poboru wody do jednego urządzenia pozwala nie tylko na oszczędność energii, ale i obniżenie kosztów inwestycyjnych.

Oferowana przez STIEBEL ELTRON gama produktów jest szeroka, w zależności od wymagań użytkownika: ogrzewacze trójfazowe sterowane elektronicznie i hydraulicznie oraz jednofazowe, sterowane tylko hydraulicznie.

Wszystkie urządzenia spełniają najwyższe normy jakościowe i funkcjonalne. Oryginalne wzornictwo, wysoka klasa ogrzewaczy STIEBEL ELTRON i ich niezawodność została już trzykrotnie wyróżniona Laurami Klienta i Konsumenta w niezależnym badaniu przeprowadzanym rokrocznie przez Instytut Galloupa.

Więcej na:  www.stiebel-eltron.pl

biuro@ideadomu.pl

Ocena
BRAK KOMENTARZY

DODAJ KOMENTARZ