Home / Ogrody  / Ogrodowy must have

Ogrodowy must have

Spread the love
Parasole przeciwsłoneczne HKliving

Wygrzewanie się w słońcu to nie tylko wspaniałe uczucie, ale i inwestycja w zdrowie. Korzystnie bowiem wpływa na odporność, uwalnia endorfiny i hamuje rozwój chorób autoimmunologicznych. Jego nadmiar bywa jednak szkodliwy, zwłaszcza dla skóry, a nierzadko także męczący. Czy po dłuższym przebywaniu na powietrzu w bezchmurny, letni dzień należy więc szukać cienia w domu? Niekoniecznie. Wystarczy schronić się pod parasolem!

Parasole w duchu vintage

Kupić parasol przeciwsłoneczny nie jest dzisiaj trudno. Znalezienie jednak oryginalnego, odróżniającego się od innych i nie w niebieskim kolorze może przysporzyć problemów. Tu z pomocą przychodzi marka HKliving z oferty dutchhouse.pl, która poszerzyła w tym sezonie swoją ofertę outdoorową właśnie o parasole. Warto się nimi zainteresować, bo są wyjątkowe. To bardzo stylowe modele, zaprojektowane w duchu vintage, w modnych kolorach i ozdobione pięknymi wzorami, a do tego wykończone frędzlami!

Ich ciekawy design jest efektem współpracy HKliving z Doris. Pod tym pseudonimem kryje znana holenderska artystka Kim Wijte, która uwielbia poszukiwać zaginionych skarbów vintage i odkrywać przed światem niezwykłą urodę wzorów z minionych lat. To właśnie ona wylansowała robiące ostatnio oszałamiającą karierę drobne, kolorowe ornamenty kwiatowe, regularnie rozłożone na jednobarwnym tle, tzw. łączki, z lat osiemdziesiątych XX wieku rodem.

Uroczy wygląd parasoli autorstwa Doris nie jest jedyną ich zaletą. Z ich atrakcyjnością bowiem idzie w parze znakomita jakość. To produkty solidnie wykonane i – co się z tym wiąże – bardzo trwałe. Mają konstrukcję z litego drewna bukowego i drutu stalowego, a sam parasol został uszyty z wytrzymałej, odpornej na przetarcia i płowienie tkaniny poliestrowej. 

Do domu, ogrodu i nad morze

Parasole przeciwsłoneczne są niezbędne na wszelkich letnich wyjazdach, nie tylko na wakacjach nad morzem czy jeziorem, ale także na weekendowych wypadach za miasto – lejący się z nieba żar nie wymusi zmiany wybranego na piknik miejsca w okolicy pięknej, ale pozbawionej dających cień drzew. Co więcej, łatwo je ze sobą zabrać w podróż, bo są składane i wkładane w dołączony do produktu pokrowiec.  Chociaż parasole marki HKliving są przede wszystkim przeznaczone na plażę, przydadzą się również w przydomowym ogrodzie. Mając je, nie trzeba być skazanym na przebywanie na zazwyczaj zacienionym tarasie, ale można się zaszyć w jakimś kuszącym urodą kąciku, np. przy rabatce kwiatowej czy skalniaku i cieszyć się samotnością oraz wypoczynkiem blisko natury bez obaw o poparzenia słoneczne

Materiał prasowy: Dutchhouse.pl

Zapisz się do newslettera

biuro@ideadomu.pl

Ocena
BRAK KOMENTARZY

DODAJ KOMENTARZ