Home / Idea domu  / Nowy system Gardena ClickUp

Nowy system Gardena ClickUp

Spread the love

Gardena ClickUp! to nowy, wszechstronny system, który idealnie sprawdzi się zarówno w ogrodzie, jak i na balkonie. Specjalny trzonek i wymienne elementy, takie jak: hotel dla owadów, karmnik, deszczomierz, doniczka i pochodnia, uczynią nasz ogród piękniejszym, niezależnie od pory roku.

Zieleń daje nam wiele radości i wytchnienia!  

Gdy tylko na dworze robi się cieplej, spędzamy w naszych ogrodach i na balkonach coraz więcej czasu. Gardena postanowiła umilić ten czas i stworzyła wyjątkowy system ClickUp! który można wygodnie modyfikować i używać przez cały rok. Ponadto, proste wzornictwo zestawu idealnie pasuje do każdej przestrzeni. Gardena ClickUp! wykonano z wysokiej jakości trwałych i mrozoodpornych materiałów. Elementy systemu także łatwo się czyści i można myć je w zmywarce. System objęty jest aż 5 – letnią gwarancją.

Podstawę zestawu stanowi trwały trzonek ClickUp! wykonany z drewna modrzewiowego z certyfikatem FSC®, co oznacza, że do produkcji trzonków jest używane tylko drewno pozyskiwane z lasów zarządzanych w sposób zrównoważony. Końcówka trzonka to szpikulec ze stali nierdzewnej, który możemy wygodnie zamontować w glebie lub doniczce. Pozostaje już tylko wybrać odpowiedni element i cieszyć się nową odsłoną ogrodu!

ZADBAJ O OWADY W OGRODZIE

Hotel dla owadów ClickUp! przyciągnie do twojego ogrodu jeszcze więcej owadów i będzie przydatny przez cały rok. Jego specjalna konstrukcja oferuje cztery różne siedliska dostosowane do różnych gatunków owadów. Ramy wokół poszczególnych obszarów zapewnią ochronę przed warunkami atmosferycznymi. Miejsce dla siebie znajdą tu, np. dzikie pszczoły, motyle i biedronki. Cena sugerowana: 199,00 zł.

ZATROSZCZ SIĘ O PTAKI

W miesiącach zimowych ptaki niewątpliwie docenią karmnik dla ptaków ClickUp! Oferuje on miejsce schronienia przed deszczem i śniegiem. Karmnik umożliwia także wygodne sprawdzenie poziomu napełnienia i proste uzupełnienie pokarmu. Jest on także łatwy w czyszczeniu i będzie stanowił ciekawy element w ogrodzie. Cena sugerowana 179,00 zł.

ZMIERZ OPADY DESZCZU

Dzięki deszczomierzowi ClickUp! miłośnicy roślin będą mogli mierzyć ilość opadów atmosferycznych. Urządzenie posiada czytelną skalę w zakresie od 0 do 100 l/m2 i można je łatwo wyjąć w celu opróżnienia. Cena sugerowana: 67,50 zł.

DODAJ WYJĄTKOWĄ DONICZKĘ DO SWOJEJ RABATY

Zamontuj doniczkę na kwiaty ClickUp! i stwórz bajeczny, wiosenny ogród. Świetnie sprawdzi się ona do urozmaicenia rabaty kwiatowej lub jako ciekawy dodatek w ogrodzie. Doniczka ma średnicę 25 cm oraz posiada odpływ na wodę i osłonę, by woda nie ściekała po trzonku. Cena sugerowana: 67,50 zł.

SPĘDŹ MIŁO CZAS, NAWET PO ZMROKU 

Osoby lubiące spędzać wieczory w ogrodzie, powinny zaopatrzyć się w pochodnię ogrodową ClickUp! wykonaną ze stali nierdzewnej.  Nowoczesna, prosta konstrukcja pochodni uatrakcyjni każde otoczenie, jednocześnie chroniąc płomień przed wiatrem i deszczem. Element systemu ClickUp! posiada łatwy do napełniania, zbiorniczek na olej do lamp o pojemności 350 ml, który zasila płomień nawet przez 6 godzin. Cena sugerowana 179,00 zł

Materiał prasowy: GARDENA

biuro@ideadomu.pl

Ocena
BRAK KOMENTARZY

DODAJ KOMENTARZ