Home / Buduj z IDEĄ  / Inspiracje łazienkowe  / Nowy kolor migdałowy w serii Luv

Nowy kolor migdałowy w serii Luv

Spread the love

Duravit i Cecilie Manz rozszerzają gamę produktów serii Luv.
Skandynawski styl i seria LUV firmy Duravit trwale wpisały się w obraz nowoczesnej łazienki. Minimalistyczny język designu duńskiej projektantki Cecilii Manz, która zaprojektowała tę charakterystyczną linię mebli łazienkowych, nawiązuje do życia zgodnego z sobą i z naturą, w celu uzyskania dobrego samopoczucia. Starannie przemyślane materiały podkreślają delikatne formy i opływową geometrię.

Cecilie Manz design by Duravit

Bogaty wachlarz kolorów, został właśnie powiększony o nowy odcień – migdałowy satynowy mat, który nadaje pomieszczeniu delikatnego ciepłego charakteru otwierając tym samym szeroką gamę możliwości projektowych.

Cztery różne powierzchnie konsoli wykonane z kwarcu lub litego drewna można jeszcze bardziej dostosować do swoich, indywidualnych potrzeb. W połączeniu z delikatnym odcieniem ziemi tworzą spokojne wnętrze, które emanuje ciepłem i czystą elegancją.
Owalne umywalki DuraCeram są teraz dostępne w pięciu rozmiarach (420, 500, 600, 700 i 800 mm), nowością są również dodatkowe szerokości mebli: 938 mm, opcjonalnie z wysuwaną szufladą lub dodatkową szufladą do przechowywania.
Elegancki wygląd LUV jest spójny także w lustrach,   które są teraz większe i mają więcej funkcji. Oprócz trzech istniejących szerokości (500, 1200, 1600 mm) dodano szerokość 800 mm. W przyszłości wszystkie lustra LUV będą dostępne także w wysokościach 800 lub 1200 mm.

Funkcją podgrzewania lustra i przełączania barwy światła można sterować za pomocą bezdotykowego panelu sterowania, umożliwiając regulację intensywności oświetlenia.

LUV oferuje również praktyczne wanny, które kształtem nawiązują do umywalek z tej serii. Jednolite, wykonane z wysokiej jakości materiału są przyjemnie ciepłe w dotyku i mają matowy wygląd.

Zapisz się do newslettera

redakcja@ideadomu.pl

Ocena
BRAK KOMENTARZY

DODAJ KOMENTARZ