Home / Projekty domów  / Domy z poddaszem użytkowym  / Nowoczesny projekt domu nad morzem

Nowoczesny projekt domu nad morzem

Nowoczesny projekt domu
Spread the love

Projekt domu nad morzem to koncepcja nowoczesnego domu jednorodzinnego stworzona dla bardzo świadomych i odważnych inwestorów. Przyszli mieszkańcy od samego początku marzyli o nietypowym domu, niebanalnej i efektownej formie.

Na program funkcjonalny domu składają się salon z kuchnią, garaż z małą pracownią – gabinetem na poziomie parteru oraz 2 sypialnie na poziomie I piętra. W obrębie strefy dziennej – na wydzielonym tarasie, zaprojektowano również mały basen zapewniający mieszkańcom relaks w cieplejsze dni.

Punktem wyjściowym do budowy formy obiektu była atrakcyjna lokalizacja. Niesamowite otwarcie widokowe na morze to niewątpliwie najważniejsza zaleta działki. Zaprojektowano dom o dynamicznej, oryginalnej bryle. Forma budynku podkreśla kierunek południe – północ, wyraźnie podkreślając niesamowitą ekspozycję widokową. Lokalizacja obiektu ma również odzwierciedlenie w układzie pomieszczeń wewnątrz budynku – pokój dzienny z tarasem, sypialnia z balkonem oraz taras zapewniają możliwość podziwiania polskiego morza.

Nowoczesny projekt domu

DISM

Nowoczesny projekt domu

DISM

Nowoczesny projekt domu

DISM

Zapisz się do newslettera

redakcja@ideadomu.pl

Ocena
BRAK KOMENTARZY

DODAJ KOMENTARZ