Home / Wnętrza  / Kuchnie  / Nowe barwy zlewozmywaków Franke z materiału Fragranit+

Nowe barwy zlewozmywaków Franke z materiału Fragranit+

Spread the love

W nowej ofercie Franke pojawiły się 3 kolory zlewozmywaków z materiału Fragranit+: cappuccino, mokka oraz kamienny szary.
Cappuccino i mokka z pewnością będą świetnie współgrały drewnianymi blatami, tworząc ciepły, przytulny klimat. Natomiast oryginalny a jednocześnie uniwersalny kamienny szary to ciekawe rozwiązanie do kuchni nowoczesnej, gdzie dominuje biel oraz stal szlachetna. Nowe kolory dostępne są w najpopularniejszych modelach fragranitowych zlewozmywaków i komór do podbudowy Franke takich jak Maris, Mythos, Pebel czy Kubus.

Franke

Franke

Bez względu na odcień, wszystkie zlewozmywaki z materiału Fragranit+ charakteryzują się bardzo dużą odpornością na zarysowania, powstawanie plam, uderzenia czy temperatury. Dzięki zabezpieczeniu technologią Sanitized® z jonami srebra, które ograniczają rozwój bakterii i mikroorganizmów, są także niezwykle higieniczne i łatwe w pielęgnacji.
Zlewozmywaki z Fragranitu+ cieszą się niesłabnącą popularnością wśród polskich konsumentów. Właściwości materiału, ciekawe wzornictwo, a także bogata gama kolorów, których jest aż 9, umożliwiają łatwe dopasowanie zlewozmywaka Franke do każdego kuchennego wnętrza.
Dostępna kolorystyka zlewozmywaków Franke z Fragranitu+: kremowy, orzechowy, beżowy, cappuccino, mokka, kamienny szary, grafitowy, onyx, biały polarny.

Zapisz się do newslettera

biuro@ideadomu.pl

Ocena
BRAK KOMENTARZY

DODAJ KOMENTARZ