Home / Materiały Partnerów  / Narzędzia domowe i ogrodowe Fiskars najchętniej polecane przez polskich konsumentów

Narzędzia domowe i ogrodowe Fiskars najchętniej polecane przez polskich konsumentów

Spread the love

Jak pokazują wyniki ostatniej edycji Superbrands 2018 Fiskars jest najchętniej polecaną marką przez polskich konsumentów w kategorii narzędzi domowych i ogrodowych.

Założeniem Superbrands jest wyłonienie grona marek, które najlepiej odpowiadają na oczekiwania konsumentów. Co istotne o przyznaniu tytułów w XII edycji Superbrands zadecydowali wyłącznie konsumenci.
Badanie konsumenckie na potrzeby edycji 2018 zrealizowane zostało we wrześniu 2017 r. O opinie zapytanych zostało ponad 10 tysięcy konsumentów, łącznie przebadano blisko dwa tysiące marek.

 

Badanie Superbrands, realizowane co roku, jest największym badaniem siły marki w Polsce. Ankietę metodą CAWI realizuje Instytut Badawczy ARC Rynek i Opinia. Kluczowym czynnikiem decydującym o przyznaniu wyróżnień jest indeks siły marki, który wynika z różnicy między wynikiem polecania, a odradzania danej marki.

 

Fiskars otrzymał wyróżnienie w kategorii narzędzia domowe i ogrodowe. To wyraz uznania dla wysokiej jakości tych produktów, na które firma pracuje od lat, dbając o ich najwyższą jakość, funkcjonalność i doskonałe wzornictwo.

Fiskars to jedna z wiodących i najlepiej rozpoznawalnych marek na świecie ‒ producent wyrobów konsumenckich dla domu, ogrodu i rekreacji. Działa nieustannie od prawie 370 lat.

 

Najbardziej znanym i kultowym na świecie produktem firmy są nożyczki z pomarańczowymi uchwytami. Jakość każdej pary jest dokładnie kontrolowana w fabryce w Finlandii. Testy dotyczą nie tylko zewnętrznego wyglądu czy ostrości – sprawdzeniu podlega też charakterystyczny dźwięk przy otwieraniu i zamykaniu ostrzy. Co istotne, Fiskars ma najszerszą ofertę nożyczek, w tym produkty do kuchni, łazienki, szwalni, biura, szkoły, garażu czy ogrodu.

 

Firma jest liderem na rynku ręcznych narzędzi ogrodniczych, oferującym pełną gamę produktów w swojej kategorii. Wyróżnia je ergonomia i wytrzymałość. Zostały zaprojektowane w taki sposób, aby zapewnić komfort i zredukować do minimum wysiłek potrzebny do pracy w ogrodzie.

 

W ofercie narzędzi ogrodniczych Fiskars można znaleźć produkty do obróbki drewna, jak siekiery czy piły, produkty do pielęgnacji gleby, jak szpadle czy też różnego rodzaju grabie, nożyce, wyrywacze do chwastów, które służą do pielęgnacji trawników. W portfolio produktów ogrodniczych nie brakuje narzędzi do pielęgnacji krzewów i drzew – czyli różnego typu sekatorów uniwersalnych, jedno- i dwuręcznych, jak również nożyc.

Fiskars posiada też narzędzia do odśnieżania. Innowacyjnym rozwiązaniem jest szeroka gama narzędzi   z mechanizmem QuikFit™ umożliwiającym dowolne łączenie trzonków i głowic przeznaczonych do różnych zadań.

Wśród akcesoriów kuchennych Fiskars znajdują się linie produktów dopasowanych do różnych potrzeb.

Dla prawdziwych koneserów sztuki kulinarnej jest linia produktów Hard Face. Minimalistyczny design garnków i patelni Hard Face uzupełniają szklane pokrywki wykończone odpornym na temperatury silikonowym brzegiem. Natomiast dla zapracowanych domowników szukających rozwiązań ułatwiających codzienne zadania w kuchni ‒ gama produktów Functional Form. W jej skład wchodzą: wykonane z wysokiej jakości stali noże dedykowane do różnych czynności, poręczne akcesoria do codziennej pracy w kuchni, nożyczki z ergonomicznymi rączkami oraz patelnie.

 

Wytrzymałość i technologia wykonania stanowią klucz do sukcesu firmy Fiskars. Przy tworzeniu nowych narzędzi ogromne znaczenie ma użycie najlepszych dostępnych materiałów. Wszystkie narzędzia Fiskars tworzone są przez najlepszych specjalistów w swoich dziedzinach pod okiem profesjonalistów wykorzystujących narzędzia do ciężkiej pracy. Dzięki temu oferowane przez Fiskars produkty tak dobrze sprawdzają się w pracy i służą nabywcom przez wiele lat.

Pełna oferta asortymentowa dostępna na stronie Fiskars: www.fiskars.pl

biuro@ideadomu.pl

Ocena
BRAK KOMENTARZY

DODAJ KOMENTARZ