Home / Budowa  / Porady i trendy  / Nagrody i wyróżnienia na VII Kongresie Stolarki

Nagrody i wyróżnienia na VII Kongresie Stolarki

Kongres Stolarki
Spread the love

Na wieczornej, jubileuszowej Gali VII Kongresu Stolarki Polskiej, która obfitowała w ogrom emocji związanych z obchodami 20-lecia istnienia organizacji branży stolarki budowlanej, zostało przyznanych wiele nagród i wyróżnień. Wśród nich tradycyjnie już znalazły się prestiżowe Orły Polskiej Stolarki, Certyfikaty Związku POiD dla firm członkowskich, a także wyjątkowe Jubileuszowe Statuetki. Przyznano też Honorowe Członkostwo Związku POiD.

W podziękowaniu za dotychczasową, efektywną współpracę i działania na rzecz branży stolarki budowlanej, Orła Polskiej Stolarki w kategorii „Wyróżnienie Zarządu Związku POiD” otrzymali: Jacek Szer – Główny Inspektor Nadzoru Budowlanego oraz MIĘDZYNARODWE TARGI POZNAŃSKIE Sp. z o.o.

Jubileuszowymi Orłami Polskiej Stolarki z okazji 20-lecia współpracy zostały wyróżnione z kolei firmy szczególnie zaangażowane w działania organizacji, które towarzyszą jej od samego początku, czyli od 1996 roku, kiedy to powstało Stowarzyszenie Producentów Stolarki Budowlanej, przekształcone następnie w Związek POiD: ABA-WIKTORCZYK Sp. z o.o., AIB Sp. z o.o. Sp.K., AKZO NOBEL INDUSTRIAL COATINGS Sp. z o.o., FAKRO Sp. z o.o., POL-SKONE Sp. z o.o., PORTA KMI POLAND Sp. z o.o. Sp.K., ROTO FRANK OKUCIA BUDOWLANE Sp. z o.o., SOKÓŁKA OKNA I DZRWI S.A., STOLBUD WŁOSZCZOWA S.A., TEKNOS Sp. z o.o.

W tym roku, po raz drugi w historii Kongresu Stolarki Polskiej przyznany został również Orzeł Polskiej Stolarki od środowiska mediów branżowych, tym razem w kategorii „Debiut Roku 2015”. Została nim uhonorowana Magdalena Cedro-Czubaj, Dyrektor Marketingu OKNOPLAST Sp. z o.o.

W tak ważnym dla organizacji dniu świętowania jubileuszu 20-lecia, Związek złożył też podziękowania w postaci specjalnych Jubileuszowych Statuetek na ręce ponad trzydziestu przedstawicieli przedsiębiorstw z wieloletnim stażem w Związku POiD (minimum 10 lat), które aktywnie włączają się w podejmowane przez niego inicjatywy.

Statuetki Związku POiD trafiły też do instytucji wspierających rozwój polskiej branży stolarki budowlanej:  ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku, Instytutu Techniki Budowlanej, Krajowej Izby Gospodarczej, Polskiego Komitetu Normalizacyjnego oraz Stowarzyszenia Nowoczesne Budynki. Dzięki ich aktywnej pomocy, organizacja może realizować szereg inicjatyw wspierających funkcjonowanie sektora i odpowiadać na stojące przed nim wyzwania.

Dodatkowo Honorowym Członkostwem Związku POiD za zasługi i wieloletnią działalność na rzecz branży i Związku został odznaczony Krzysztof Horała, Prezes Zarządu Hörmann Polska. Tradycyjnie członkom Związku POiD zostały wręczone również Certyfikaty Związku POiD. Zwieńczeniem Gali był finał drugiej edycji kampanii „DOBRY MONTAŻ” realizowanej przez Związek. Firmy, które wsparły działania z zakresu promocji dobrych praktyk dotyczących montażu stolarki budowlanej otrzymały specjalne certyfikaty.

redakcja@ideadomu.pl

Ocena
BRAK KOMENTARZY

DODAJ KOMENTARZ