Home / Materiały Partnerów  / Nagrody A’ Design Award dla kolekcji Cerrad x La Mania Home

Nagrody A’ Design Award dla kolekcji Cerrad x La Mania Home

Materiał sponsorowany
Cerrad_ideadomu
Spread the love

Kolekcja Brazilian Quartzite i Marmo Thassos Morocco z konceptu Cerrad x La Mania Home zostały nagrodzone w międzynarodowym konkursie A’ Design Award w kategoriach Building Materials and Construction Components. Nagrodę otrzymało również stoisko wystawiennicze Grupy Cerrad na Targach Cersaie 2022, w kategorii Interior Space and Exhibition Design.

A’ Design Award & Competition to jeden z największych, najbardziej prestiżowych i uznanych konkursów dizajnerskich na świecie. Rangi konkursowi dodaje fakt, że odbywa się on we Włoszech, które słyną z produkcji pięknych płytek ceramicznych i dobrego designu. Zdobycie nagród symbolizuje nie tylko wyjątkową doskonałość projektową. To także podkreślenie oryginalności i funkcjonalności wprowadzonego na rynek produktu i wyróżnienie dla najlepszych projektów przestrzeni ekspozycyjnych na świecie.

– Jesteśmy dumni z tak prestiżowych nagród. Wyróżnienia dla naszych kolekcji oraz stoiska wystawienniczego na arenie międzynarodowej są potwierdzeniem tego, że inwestycja w innowacyjne technologie i wzornictwo ma sens, a polska ceramika może śmiało konkurować z produktami największych producentów płytek ceramicznych na świecie. Wyjątkowa nagroda przyznana za stoisko Cersaie 2022 to również dowód na to, że nasze ekspozycje wystawiennicze są nowoczesne, kreatywne i innowacyjne na skalę światową – mówi Filip Cegłowski, Chief Commercial Officer, Cerrad.Cerrad_ideadomu

–  Bez wątpienia tak prestiżowe wyróżnienie to dodatkowy faktor rozwoju marki. Cieszymy się, że kapituła konkursu doceniła nowoczesność, oryginalność i jakość naszych projektów. Kolekcje Cerrad x La Mania Home wyróżnia nieoczywista symbioza mody, ponadczasowego designu i wyczucia trendów. To nasze DNA – mówi Joanna Przetakiewicz, Ambasadorka Projektu Cerrad x La Mania Home.

A’Design Award & Competition zostało stworzone po to, by promować najlepsze prace designerskie we wszystkich krajach i najróżniejszych dyscyplinach. Podstawowym celem A’Design Award & Competition jest rozwój światowej świadomości i zrozumienia dobrego wzornictwa przez podkreślanie i wyróżnianie najlepszych projektów. A’Design Awards ma też motywować projektantów, firmy i marki na całym świecie do tworzenia wyjątkowych produktów i projektów, które przyniosą korzyści całemu społeczeństwu.

Wszystkie zgłoszenia ocenione zostały przez niezależne, międzynarodowe jury składające się z uznanych naukowców, wybitnych przedstawicieli prasy, profesjonalistów w dziedzinie projektowania i doświadczonych przedsiębiorców.

Kolekcja Brazilian Quartzite

Cerrad_ideadomu Cerrad_ideadomu Cerrad_ideadomu Cerrad_ideadomu Cerrad_ideadomu

Cerrad_ideadomu

Kolekcja Marmo Thassos Morocco

Cerrad_ideadomu Cerrad_ideadomu

Stoisko Corrad

Cerrad_ideadomu

Cerrad_ideadomu Cerrad_ideadomu

Zapisz się do newslettera

a.diduch@designalive.pl

Ocena
BRAK KOMENTARZY

Komentarze są wyłączone.