Home / Materiały Partnerów  / Modułowe dachówki blaszane IZI w ofercie Galeco

Modułowe dachówki blaszane IZI w ofercie Galeco

Spread the love

Podkrakowski producent systemów rynnowych lubi zaskakiwać. Innowacyjne rozwiązania z zakresu odprowadzania wody opadowej, pionierskie technologie czy nieoczywiste działania marketingowe – to tylko kilka z przykładów na to. W portfolio firmy pojawiają się właśnie produkty, które uzupełniają jej bogaty asortyment.

Kompleksowa propozycja

Do szerokiej gamy rozwiązań z zakresu odwodnień dachowych, z których znane jest Galeco, dopisać możemy wprowadzone właśnie nowoczesne modułowe dachówki blaszane. To kolejny krok w staraniach firmy do zapewnienia całościowej oferty – tak ważnej z punktu widzenia inwestorów. Czym jest Galeco IZI? To linia blaszanych dachówek modułowych o wysokim stopniu estetyki. Ich idealnie płaska i gładka powierzchnia nadaje dachom niezwykle eleganckiego charakteru. Minimalistyczny, a zarazem uniwersalny design sprawia, że pokrycie doskonale komponuje się nie tylko z budynkami w stylu klasycznym, ale też tymi nowoczesnymi.

Cechą szczególną dachówek Galeco IZI jest ich modułowość, która znacznie przyspiesza wszelkie prace montażowe. Niewielkie rozmiary arkuszy są dodatkowo łatwe w magazynowaniu i transporcie. Blaszane dachówki wyróżniają jednak przede wszystkim innowacyjne rozwiązania technologiczne, które zastosowano przy ich tworzeniu. Jednym z nich jest przełomowy sposób profilowania blachy z wykorzystaniem przetłoczenia typu „Z”. Powoduje ono powstanie głębokich cieni pomiędzy poszczególnymi modułami. W efekcie mniej widoczne stają się wkręty i poziome łączenie arkuszy. Rozwiązanie ma więc zasadniczy wpływ na estetykę pokrycia dachowego. Konstruktorzy odpowiedzialni za stworzenie blaszanych dachówek modułowych opracowali też system precyzyjnie ukształtowanych zagłębień montażowych w optymalnych, do instalacji mocowań, punktach arkusza, który nazwali IZI®ANTI-WAVE. Jego zalety to m.in.: redukcja naprężenia i falowania płaskiej powierzchni oraz wyeliminowanie konieczności heblowania łat do spadu dachu. W celu uniknięcia efektu wypychania nakładających się blach w miejscu łączenia trzech arkuszy, projektanci zastosowali rozwiązanie pod nazwą IZI®LINK. Terminem tym określili specjalne wycięcie w rogu dolnego przetłoczenia, które sprawia, że powierzchnia pokrycia pozostaje idealnie płaska, także w punkcie styku kilku warstw materiału.

Dane techniczne produktu:

▪ Szerokość efektywna: 1183 mm

▪ Szerokość całkowita: 1233 mm

▪ Długość modułu: 363 mm

▪ Grubość blachy: 0,5 mm

▪ Wysokość profilu: 50 mm

▪ Wysokość przetłoczenia: 30 mm

Okres gwarancji: do 55 lat

Cena: od 63,66 zł brutto/m2

redakcja@ideadomu.pl

Ocena
BRAK KOMENTARZY

DODAJ KOMENTARZ