Home / Wnętrza  / Kuchnie  / Lodówka wolno stojąca czy do zabudowy?

Lodówka wolno stojąca czy do zabudowy?

lodówka
Spread the love

Lodówki wolno stojące prezentują się coraz ciekawiej; nie trzeba więc obawiać się, że niekorzystnie wpłyną na wygląd kuchni.

Można je kupić  w wielu kolorach (nawet żółte i różowe) i w różnych stylach – od nowoczesnych po retro i w efekcie idealnie dopasować ten sprzęt do zabudowy. Niektóre są sterowane elektronicznie,  co ułatwia precyzyjne ustawienie temperatury chłodzenia oraz mają wiele przydatnych funkcji, jak kostkarki do lodu czy podajniki wody, których brak w modelach do zabudowy.

Jeśli jednak mamy kuchnię połączoną z pokojem dziennym i nie chcemy, aby dominowała ona nad strefą wypoczynkową pomieszczenia, wtedy lodówka do zabudowy wydaje się lepszym wyborem.  Schowana za takimi samymi frontami, co schowki, pozwala utrzymać harmonijny wygląd wnętrza, co np. w kuchniach stylizowanych na rustykalne jest niezwykle istotne.

Warto też pamiętać, że lodówki do zabudowy nie występują w tylu wymiarach, co wolno stojące (generalnie są mniejsze) i kosztują więcej (do ceny sprzętu trzeba jeszcze doliczyć koszty obudowy). Także to powinno się wziąć pod uwagę przy wyborze.

lodówka

Miele

 

Zapisz się do newslettera

redakcja@ideadomu.pl

Ocena
BRAK KOMENTARZY

DODAJ KOMENTARZ