Home / Materiały Partnerów  / Kolorowe płytki winylowe

Kolorowe płytki winylowe

Spread the love

Harvey Maria to luksusowe kolorowe płytki winylowe, za sukcesem których stoją znane brytyjskie projektantki. Oryginalne wzornictwo stanowi idealną propozycję zarówno do klasycznych, jak i ultranowoczesnych aranżacji. Kolekcje podłóg osadzone zostały w trzech harmonijnych paletach kolorystycznych. Każdy wzór pięknie prezentuje się samodzielnie, ale równie rewelacyjnie współgra z innymi płytkami z tej samej palety.

Harvey Maria

Płytki są wodoodporne i łatwe w utrzymaniu, idealnie sprawdzą się w kuchni czy łazience. Posiadają także 20 letnią gwarancję.

Harvey Maria

Kolekcja Parquet – to jedna z pięciu propozycji podłóg winylowych Harvey Maria na polskim rynku, wielokrotnie nagradzana kolekcja zaprojektowana przez brytyjską artystkę Neishę Crosland. Parquet to wyrazisty geometryczny, wzór dostępny jest w 10 wariantach kolorystycznych. Stanowi świetne połączenie klasycznych inspiracji i współczesnego designu. Seria ta została doceniona przez projektantów, architektów i klientów, stając się obowiązkowym elementem wystroju brytyjskich i amerykańskich wnętrz.

Źródło: Harvey Maria

Zapisz się do newslettera

biuro@ideadomu.pl

Ocena
BRAK KOMENTARZY

DODAJ KOMENTARZ