Home / Materiały Partnerów  / Kolorowe płytki winylowe

Kolorowe płytki winylowe

Harvey Maria to luksusowe kolorowe płytki winylowe, za sukcesem których stoją znane brytyjskie projektantki. Oryginalne wzornictwo stanowi idealną propozycję zarówno do klasycznych, jak i ultranowoczesnych aranżacji. Kolekcje podłóg osadzone zostały w trzech harmonijnych paletach kolorystycznych. Każdy wzór pięknie prezentuje się samodzielnie, ale równie rewelacyjnie współgra z innymi płytkami z tej samej palety.

Harvey Maria

Płytki są wodoodporne i łatwe w utrzymaniu, idealnie sprawdzą się w kuchni czy łazience. Posiadają także 20 letnią gwarancję.

Harvey Maria

Kolekcja Parquet – to jedna z pięciu propozycji podłóg winylowych Harvey Maria na polskim rynku, wielokrotnie nagradzana kolekcja zaprojektowana przez brytyjską artystkę Neishę Crosland. Parquet to wyrazisty geometryczny, wzór dostępny jest w 10 wariantach kolorystycznych. Stanowi świetne połączenie klasycznych inspiracji i współczesnego designu. Seria ta została doceniona przez projektantów, architektów i klientów, stając się obowiązkowym elementem wystroju brytyjskich i amerykańskich wnętrz.

Źródło: Harvey Maria

biuro@ideadomu.pl

Ocena
BRAK KOMENTARZY

DODAJ KOMENTARZ