Home / Materiały Partnerów  / Kolor. Emocje. Łazienka – inspirujący Lookbook 

Kolor. Emocje. Łazienka – inspirujący Lookbook 

Tekst promocyjny
Spread the love

‍Kolor ma moc. Moc przywoływania emocji. Przestrzeń łazienki jest obrazem, który malujemy w różnych tonacjach, po to, by powstała wspólna, harmonijna, polifoniczna melodia. Harmonia kolorów w łazience to klucz do stworzenia spójnej i sensorycznej przestrzeni. Dobrze dobrana kolorystyka sprawia, że łazienka jest nie tylko wygodna i funkcjonalna, ale również staje się ulubionym miejscem na nasz relaks i pielęgnację. 

W ofercie ORiSTO świadomie limitujemy paletę kolorystyczną naszych mebli łazienkowych. Chcemy, by wnętrza z naszymi kolekcjami nie starzały się w czasie, bo ponadczasowość jest kluczem do trwałego piękna. Paleta kolorów kolekcji ORiSTO płynie z inspiracji barwami ziemi, a komponowana jest tak, by każdy kolor miał w sobie moc długowieczności i uniwersalności. 

Nowy lookbook Kolor. Emocje. Łazienka to zaproszenie do świata odświeżających transformacji i ponadczasowych wnętrz! Czujesz potrzebę zmiany, która tchnie nowe życie w Twoją łazienkę i odmieni codzienną rutynę? Szukasz inspiracji, które pozwolą ci spojrzeć na wnętrze na nowo, świeżo i inaczej? Wierzysz, że kolor ma znaczenie, bo kreuje przestrzeń i wpływa na nasze emocje? Jeśli tak, to wejdź na www.oristo.pl i  zanurz się w świecie kolorów, odkryj sekrety nadawania łazience barwnych emocji i doskonałej synergii. Zapraszamy! 

Żyję na prototypach

TAGI:
Zapisz się do newslettera

w.trzcionka@designalive.pl

Ocena
BRAK KOMENTARZY

Komentarze są wyłączone.