Home / Buduj z IDEĄ  / Inspiracje Ospel  / Kolekcja Karo firmy Ospel

Kolekcja Karo firmy Ospel

Spread the love

Kolekcja Karo, łączy w sobie funkcjonalność z oryginalnym designem. To doskonała propozycja dla osób ceniących nietuzinkowe wzornictwo i wysoką jakość.

Ospel

Ospel

Niewielki element – wielki efekt
Sięganie po nowości pozwala uzyskać nowoczesny efekt, stanowiący nawiązanie do obowiązujących trendów. Pokazuje, że projektant lub wykonawca jest na bieżąco z branżowymi nowinkami, śledzi aktualne kierunki wnętrzarskiej kreacji, idzie z duchem czasu. Daje też większą szansę na to, że szybko nie spotkamy się z podobną stylizacją, będziemy wręcz trendsetterami. Kolekcja Karo marki Ospel, nawiązuje swoim wzornictwem do najnowszych trendów, stanowiąc kwintensencję nowoczesności i klasyki w jednym. Elementy wchodzące w skład najnowszej kolekcji Karo marki Ospel, dzięki swojej eleganckiej, a przy tym dość oryginalnej linii, pełnić będą wyjątkowy akcent dekoracyjny. Forma osprzętu to połączenie prostych, geometrycznych kształtów ramek z lekko wypukłym wnętrzem o zaokrąglonych rogach. Daje to ciekawy efekt wizualny i wpisuje się w kanony wielu stylów aranżacyjnych.

Ospel

Ospel

Dodatkowym atutem kolekcji jest szeroka gama kolorystyczna, osprzęt dostępny jest bowiem w czterech najmodniejszych w tym sezonie kolorach: białym, ecru perłowym, srebrnym perłowym oraz czekoladowym metalik. Bogactwo barw, które dostarcza seria Karo, umożliwia więc również pod tym względem dopasowanie do różnych stylów – od minimalistycznej konwencji, przez tradycyjny wystrój, po bogato zdobione wnętrza.
Najbardziej popularne białe elementy sprawdzą się przede wszystkim w minimalistycznych wnętrzach. W zależności od palety barw wykorzystanej przy wykończeniu pomieszczenia łączniki mogą stać się subtelnym uzupełnieniem lub wręcz przeciwnie – kontrastować ze ścianą lub meblami. Mieszkania, w których prym wiedzie ciepła kolorystyka to idealne miejsce dla osprzętu elektrycznego w kolorze perłowego ecru lub metalicznej czekolady. Perłowa lub metaliczna poświata wydobywa niezwykłą głębię pigmentu, dodatkowo go podkreślając. Srebrna propozycja muśnięta perłowym blaskiem dobrze zaprezentuje się natomiast w chłodniejszych stylizacjach. Szczególnie polecana jest osobom, które chcą uzyskać nowoczesny czy wręcz futurystyczny charakter kompozycji, kładąc największy nacisk na zwracające uwagę detale. Dodatkowo, wymienna ramka daje również możliwość stworzenia dowolnego zestawienia kolorystycznego.

Ospel

Ospel

Kompozycyjny sukces
W skład kolekcji Karo wchodzi szeroka gama produktów o zróżnicowanym przeznaczeniu, dzięki czemu możliwe jest wyposażenie całego mieszkania w elementy zaprojektowane w jednej linii, które idealnie współgrają ze sobą tworząc spójną i harmonijną całość. Firma Ospel proponuje m.in.: łączniki pojedyncze, podwójne (z subtelnym podświetleniem lub bez), łączniki o specjalnym oznaczeniu (schodowe, krzyżowe, światło, dzwonek), łączniki żaluzjowe, dwubiegunowe, kontrolne, hotelowe, ściemniacze (również sterowane pilotem lub dotykiem), gniazda elektryczne (z uziemieniem – także schuko – i bez, pojedyncze, podwójne oraz potrójne EURO), gniazda RTV-SAT, antenowe, głośnikowe, komputerowe i telefoniczne (pojedyncze i podwójne), czujnik ruchu, regulatory temperatury. Ponadto znajdziemy tu szereg dodatkowych akcesoriów, jak wymienny moduł podświetlenia, ramki (od pojedynczych do pięciokrotnych), zaślepkę, a także zestaw uszczelniający. Kolekcja Karo, dzięki swojej modułowej konstrukcji i uniwersalnym ramkom daje szereg możliwości kompozycyjnych, stanowiąc doskonałą odpowiedź na zróżnicowane potrzeby domowników i miejsc, w których zostanie wykorzystana. Osprzęt elektryczny możemy dowolnie montować w ramkach wielokrotnych w zależności od naszych potrzeb w pionie lub poziomie. Wysoka jakość zastosowanych do produkcji materiałów gwarantuje niezwykłą trwałość i wytrzymałość wszystkich produktów marki Ospel.
Źródło: www.ospel.pl

Zapisz się do newslettera

biuro@ideadomu.pl

Ocena
BRAK KOMENTARZY

DODAJ KOMENTARZ