Home / Materiały Partnerów  / Jedno urządzenie, wiele możliwości – pompa ciepła MONOBLOK

Jedno urządzenie, wiele możliwości – pompa ciepła MONOBLOK

Spread the love

STIEBEL ELTRON od lat w trosce o środowisko naturalne konstruuje nowoczesne pompy ciepła. W ofercie inwestorzy znajdą modele monoblokowe, które w ostatnim czasie cieszą się dużą popularnością. Zainteresowanie budzi nie tylko samo wielofunkcyjne urządzenie, ale też jego konkurencyjna cena.

Wysokosprawne pompy ciepła STIEBEL ELTRON typu monoblok ogrzewają dom, przygotowują ciepłą wodę użytkową, a latem – chłodzą pomieszczenia. Do działania wykorzystują darmową energię naturalną z powietrza. Są niezwykle wydajne i bardzo ciche (ze względu na minimalną emisję dźwięku pompa może być stosowana nawet w wąskich przestrzeniach między budynkami).

Nadaje się zarówno do budynków modernizowanych, w których dokonuje się zmiany starego systemu grzewczego i wymiany starych pieców na ekologiczne ogrzewanie, ale i nowo budowanych obiektów. Na zakup pompy ciepła typu monoblok można uzyskać dotację z rządowego programu CZYSTE POWIETRZE oraz ulgę podatkową. To ogromna oszczędność, a przy tym inwestycja na najwyższym poziomie.

Wysokosprawne pompy ciepła STIEBEL ELTRON typu monoblok wyznaczają nowe standardy ogrzewania w segmencie nowo budowanych domów jednorodzinnych. Mają nowoczesną budowę i w całości produkowane są w fabryce. W jednym urządzeniu zamknięte są wszystkie elementy – wentylator, parownik, sprężarka, zawór rozprężny oraz skraplacz. Na etapie produkcji wykonywana jest też całość połączeń instalacji wewnątrz pompy zawierających gaz chłodniczy. Pompa jest hermetycznie zamknięta, a działanie każdego modelu jest skrupulatnie testowane. Dbałość o każdy szczegół sprawia, że klient otrzymuje urządzenie w pełni sprawne, bezawaryjne i bezpieczne, a przy tym estetycznie wykonane i dobrze się prezentujące.

Zastanawiasz się nad modernizacją systemu grzewczego? Budujesz dom i szukasz nowoczesnych i praktycznych rozwiązań? Nie wiesz, która z pomp ciepła jest idealna dla Twojego domu? Chcesz otrzymać dotację z rządowego programu CZYSTE POWIETRZE?

Skontaktuj się z przedstawicielami STIEBEL ELTRON. Doradzą, podpowiedzą i przekonają Cię, że lepiej nie mogłeś wybrać. Firma jest na rynku od kilkudziesięciu lat. Do jej grona każdego roku dołączają nowi klienci. Marka dba nie tylko o wysoka jakość swoich urządzeń, ale też środowisko naturalne, którego ochrona jest jej szczególnie bliska. W ten sposób inwestuje w zdrowie, naszą największą wartość.

6 powodów, dla których warto zainwestować w pompy ciepła STIEBEL ELTRON typu monoblok 
  1. To sprawdzony w polskich warunkach system grzewczy do Twojego domu od markowego producenta.
  2. Zakup pompy ciepła może zostać częściowo sfinansowany z rządowego programu CZYSTE POWIETRZE. Dotacja jest bezzwrotna!
  3. Konstrukcja monoblokowa zapewnia bezpieczeństwo i komfort. Urządzenie jest instalowane na zewnątrz, a wszystkie jego elementy są hermetycznie zamknięte na etapie produkcji.
  4. Sam zakup pompy to nie wszystko. Marka STIEBEL ELTRON gwarantuje bezpłatny nadzór uruchomienia, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.
  5. Zakup pompy ciepła to inwestycja na lata. Jest to rozwiązanie idealne dla osób, którym  bliska jest ochrona środowiska naturalnego, ale też które chcą długoterminowych oszczędności
    w budżecie domowym.
  6. Urządzenie pracuje bardzo cicho (poziom mocy akustycznej wynosi tylko 50 dB) i dobrze się prezentuje. Nie zajmuje też zbyt dużej powierzchni.

STIEBEL ELTRON gwarantuje najlepszą cenę na rynku za monoblokową, powietrzną pompę ciepła HPA-O 8 CS Plus flex Set w pakiecie. To inwestycja, która szybko się zwraca, dająca wysoki komfort użytkowania. Zapominasz o gromadzeniu opału, paleniu w piecu czy czyszczeniu komina. Nie martwisz się o usterki. Po prostu… żyjesz! Bezpiecznie i komfortowo.

Źródło: Materiał Prasowy Stiebel Eltron

Zapisz się do newslettera

biuro@ideadomu.pl

Ocena
BRAK KOMENTARZY

DODAJ KOMENTARZ