Home / Instalacje  / Inteligentne produkty Stiebel Eltron

Inteligentne produkty Stiebel Eltron

Spread the love

Kochaj swój dom. Razem ze STIEBEL ELTRON odkryj jak inteligentne produkty i rozwiązania systemowe mogą poprawić komfort Twojego życia i zapewnić bezpieczeństwo inwestycji. Przyszłość należy do zielonej energii i inteligentnych technologii. Dlatego możesz być pewien, że STIEBEL ELTRON pomoże kształtować ją w sposób zrównoważony.

Działamy dla Ciebie i dla środowiska. Samowystarczalność, na której możesz polegać.

STIEBEL ELTRON jest jedną z czołowych firm w Europie w zakresie ekologicznych rozwiązań grzewczych opartych na odnawialnych źródłach energii. Wnosi znaczący wkład w dystrybucję na całym świecie wysokowydajnych, opartych na energii elektrycznej produktów do obsługi budynków.

Energia elektryczna ze słońca, wiatru, energii i wody to energia która jest i będzie dla nas dostępna w nieograniczonej ilości. Dzięki inteligentnym, ekologicznym rozwiązaniom w STIEBEL ELTRON zapewniamy samowystarczalność, bezpieczeństwo i zrównoważoną przyszłość dla nas wszystkich. Wszystko po to abyśmy mogli odegrać swoją rolę w kształtowaniu tego co będzie w przyszłości.

„Promujemy transformację energetyczną. Przecież ekologiczne, wydajne i wygodne produkty wykorzystujące odnawialne źródła energii to nie tylko przyszłość, ale już dziś rzeczywistość. Udowodniliśmy to w naszym Energy Campus.”

Frank Röder, Dyrektor Kampusu Energetycznego STIEBEL ELTRON

Wierz w zieloną przyszłość

Postęp nie jest celem samym w sobie, ale szansą na poprawę jakości życia. Dlatego od 1924 roku STIEBEL ELTRON opracowuje najnowocześniejsze i nowatorskie rozwiązania. Tworzą systemy i produkty inspirowane życzeniami Klientów oraz wymogami wynikającymi z postępu. Dlaczego? Ponieważ przyszłość to energia elektryczna pochodząca ze źródeł odnawialnych i podążający za nią sukces transformacji energetycznej, w który wierzy STIEBEL ELTRON.

Inwestuj z ufnością w przyszłość

Inwestycja w rozwiązania STIEBEL ELTRON będzie się opłacać i znacząco zwiększy komfort życia
w przyszłości.

Ciepła woda użytkowa

Urządzenia STIEBEL ELTRON do przygotowania ciepłej wody użytkowej zapewniają wyjątkowy komfort w kuchni i łazience. Przepływowe i małe pojemnościowe ogrzewacze wody dostarczają ciepłą wodę
w wysoce wydajny i zdecentralizowany sposób. Pompy ciepła do c.w.u. wykorzystują ciepło pochodzące z powietrza w pomieszczeniu do produkcji ciepłej wody.

Wentylacja i rekuperacja

Centralne  zintegrowane systemy wentylacyjne oferują ciepłą wodę, ogrzewanie pomieszczeń, wentylację i chłodzenie w jednym, co czyni je idealnymi do nowych budynków. Natomiast decentralne systemy wentylacyjne są przeznaczone szczególnie do modernizacji i uzupełniania istniejących systemów. 

Ogrzewanie 

Systemy  grzewcze z pompą ciepła wykorzystują energię odnawialną i są przeznaczone do wszelkiego rodzaju zastosowań. W asortymencie STIEBEL ELTRON dostępne są również elektryczne grzejniki do ogrzewania pojedynczych pomieszczeń.

STIEBEL ELTRON – Partner, któremu można zaufać

Zaufaj ekspertom i specjalistom. Wybierając STIEBEL ELTRON możesz oczekiwać i korzystać z niezawodności, szacunku oraz wyjątkowej obsługi Klienta; niezależnie od tego, czy projektujesz, instalujesz lub też jesteś użytkownikiem systemów STIEBE ELTRON. Firma i urządzenia zapewniają to swoją obietnicą – maksymalnego indywidualnego podejścia.

Materiał prasowy: Stiebel Eltron

Zapisz się do newslettera

biuro@ideadomu.pl

Ocena
BRAK KOMENTARZY

DODAJ KOMENTARZ