Home / Materiały Partnerów  / Grzejnik w minimalistycznym stylu

Grzejnik w minimalistycznym stylu

Spread the love

Nowoczesna technologia umożliwia efektywne ogrzewanie domu dzięki grzejnikom o smukłej i lekkiej konstrukcji. Ten idealnie pasuje do wnętrz w minimalistycznym stylu.

Firma Zehnder specjalizuje się w dziedzinie wzornictwa, tworząc od lat „perełki” w asortymencie grzejników dekoracyjnych. W tym roku producent zaprezentował prawdziwie stylową nowość – grzejnik dekoracyjny z płaskim frontem aluminiowym Zehnder Vitalo. Uwagę zwraca jego smukła i lekka konstrukcja oraz minimalistyczny, niepowtarzalny wygląd.

Zehnder

Zehnder

Zehnder Vitalo dostępny jest w dwóch – równie efektownych modelach – „bar” i „cut”. Różnią się one między sobą kształtem. Wersja bar jest prostokątna, a cut – ma miękkie, wyoblone boki.
Niezależnie od modelu wewnątrz grzejników znajduje się miedziana rura wodonośna zamknięta w obudowie z grafitu i aluminium. Okalająca rama jest wykonana z czarnego poliamidu. W zależności od wysokości grzejnik ma jedno lub dwa wycięcia służące do zawieszania ręczników. Do wyboru producent proponuje szeroką paletę kolorystyczną, która ułatwia wkomponowanie w daną aranżację wnętrza.
W komplecie z grzejnikiem jest zestaw montażowy Zehnder EasyFit, który po zamontowaniu w wersji Completto jest dyskretnie ukryty za kaloryferem, a jedynym widocznym elementem jest niewielka część tarczy umożliwiającej sterowanie.
Produkt ten został wyróżniony prestiżowymi nagrodami w Europie, a także już w 2014 w Polsce nagrodą „Łazienka – Wybór Roku”.
Źródło: Zehnder

Zapisz się do newslettera

biuro@ideadomu.pl

Ocena
BRAK KOMENTARZY

DODAJ KOMENTARZ