Home / Idea domu  / Grzejnik w klasycznej formie

Grzejnik w klasycznej formie

Spread the love

Klasyczna elegancja grzejnika pozwala na realizację najróżniejszych koncepcji wystroju wnętrza. Czy to w wersji naściennej, wolno stojącej, w pokoju dziennym lub w sypialni, a nawet jako ścianka działowa.

Zehnder

Zehnder

Grzejnik Zehnder Excelsior jest typowym grzejnikiem o konstrukcji elementowej, potocznie zwanej członową. Stanowi gotowy do montażu, całkowicie zespawany monolit. Wyróżnia się płaskimi profilami pionowymi i filigranową, transparentną formą. Dodatkowym atutem tego produktu jest możliwość wyboru rozstawu elementów. Funkcjonalność tego grzejnika można zwiększyć, dobierając akcesoria takie jak wieszaki i uchwyty na ręczniki albo płaszcze. Te cechy powodują, że stanowi on znakomite dopełnienie aranżacji pomieszczenia, w którym się znajduje. Doskonale wpisuje się we wnętrza w stylu loftowym, modernistycznym i klasycznym.

Projektanci grzejnika dekoracyjnego Zehnder Excelsior pomyśleli nie tylko o jego atrakcyjnej formie. Jego budowa ogranicza osadzanie się kurzu i umożliwia łatwe czyszczenie (potwierdzają to certyfikaty higieniczne).

Inne praktyczne zalety grzejnika Zehnder Excelsior to duży udział energii oddawanej przez łagodne promieniowanie oraz niewielka pojemność wodna. Grzejnik jest dostosowany do pracy przy niewielkim przepływie medium grzewczego.

Źródło: Zehnder

 

Zapisz się do newslettera

redakcja@ideadomu.pl

Ocena
BRAK KOMENTARZY

DODAJ KOMENTARZ