Home / Realizacje domów  / Domy letniskowe  / Fantastyczna willa Tonden daleko od zgiełku miasta

Fantastyczna willa Tonden daleko od zgiełku miasta

Spread the love
Zaprojektowana daleko od zgiełku miasta, willa Tonden stanowi idealne miejsce na wakacje.

Architekci z Hofman Dujardin starannie ukształtowali bryłę by idealnie pasowała do otwartej przestrzeni w sosnowym lesie. Ten dom pokryty drewnem jest wyposażony we wszystkie udogodnienia niezbędne do relaksu z rodziną i przyjaciółmi. Wszystkie pokoje oferują wspaniały widok na otaczającą przyrodę. Willa Tonden składa się z trzech części.

Unikalne przestrzenie

Hol wejściowy z oknem do czytania jest połączony z główną przestrzenią mieszkalną. Zorientowane w trzech kierunkach przeszklenia podążają za słońcem. Duże szklane przesuwane drzwi otwierają się na taras wschodni i zachodni i zacierają linie między wnętrzem a zewnętrzem.

Villa design by HofmanDujardin

Pozostawiając widoczną drewnianą konstrukcję dachu, podkreślono jej wysokość. Salon tworzy serce wakacyjnego odosobnienia, zapraszając na całonocne rodzinne obiady lub ciepłe i przytulne wieczory przy kominku.

Villa design by HofmanDujardin

Główna sypialnia ma prywatną łazienkę i duże okno, które zapewnia nieograniczony widok w kierunku otaczających lasów. W sypialni dla dzieci znajdują się cztery wbudowane w łóżka piętrowe zakamarki które zapewniają intymne miejsce dla domowników. Duże okna, wychodzą na las i pozwalają dzieciom patrzeć na ptaki i jelenie.

Villa design by HofmanDujardin
Villa design by HofmanDujardin

Willa Tonden ma dwie dodatkowe sypialnie dla gości na poddaszu. Oboje mają świetlik, aby obserwować gwiazdy i ptaki. W ten sposób każda przestrzeń ma unikalny związek z otaczającą przyrodą.

Villa design by HofmanDujardin
Villa design by HofmanDujardin

Architect HofmanDujardin

fotografie ©HofmanDujardin, fotograaf Matthijs van Roon

Zapisz się do newslettera

biuro@ideadomu.pl

Ocena
BRAK KOMENTARZY

DODAJ KOMENTARZ