Home / Materiały Partnerów  / FAKRO laureatem konkursu Dobry Wzór

FAKRO laureatem konkursu Dobry Wzór

Spread the love

Firma FAKRO, drugi na świecie producent okien dachowych i schodów strychowych po raz kolejny została laureatem konkursu Dobry Wzór 2015. Uznanie Jury zdobyło innowacyjne okno do dachów płaskich DXW.

Fakro

Fakro

Celem organizowanego przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego konkursu jest wyróżnienie produktów i usług charakteryzujących się najwyższą jakością wzornictwa. Instytut Wzornictwa Przemysłowego już po raz dwudziesty drugi postawił sobie za zadanie wyłonienie najlepszych, dobrze zaprojektowanych i nowoczesnych produktów na rynku.

FAKRO to jedna z najbardziej innowacyjnych firm w Polsce, w której na rzecz rozwoju produktów pracuje ponad stu konstruktorów. Efektem ich pracy jest nagrodzone w konkursie okno do dachów płaskich DXW, które dzięki specjalnej konstrukcji o wzmocnionej nośności oraz antypoślizgowej powłoce pozwala na swobodne chodzenie po nim.

Najlepiej zaprojektowane produkty i usługi na polskim rynku można obejrzeć podczas trwającej od 23 października do 20 listopada 2015 roku wystawie Dobry Wzór 2015 w Instytucie Wzornictwa Przemysłowego przy ul. Świętojerskiej 5/7 w Warszawie.

Źródło: Fakro

Zapisz się do newslettera

biuro@ideadomu.pl

Ocena
BRAK KOMENTARZY

DODAJ KOMENTARZ