Home / Wnętrza  / Eleganckie i luksusowe wnętrze hotelowe w urokliwym miejscu

Eleganckie i luksusowe wnętrze hotelowe w urokliwym miejscu

Spread the love

Hotel One & Only nadaje słowu „luksus” zupełnie nowe znaczenie. Resort położony jest na malediwskiej wyspie Reethi Rah i jest perłą w łańcuchu koralowych atoli, lagun i białych plaż.
„One & Only” oferuje 90 willi na plaży i 32 wille na wodzie, wszystkie stworzone w celu zapewnienia relaksu i dobrego samopoczucia. Architekt Jean-Michel Gathy z Kuala Lumpur, który projektuje hotele na całym świecie, na Reethi Rah stworzył fascynującą mieszankę elegancji  i luksusu w połączeniu z niezwykłym urokiem wyspy. Jego projekt stanowi połączenie rygorystycznej geometrii i łagodnego światła. Wpływy architektury malediwskiej, chińskiej i balijskiej są widoczne w wysokich, łukowatych sufitach i zastosowaniu różnych materiałów drewna, kamienia naturalnego i chłodnego, kredowo-białych tkanin. Sam Gathy opisuje hotel w jego boskiej scenerii jako idealną kompozycję krajobrazu, architektury i wnętrz inspirowanych różnorodnymi kulturami.
Rozległe plaże i wille na wodzie z prywatną plażą, basenami i spa wyposażone są w duże, luksusowe łazienki. Umywalki stawiane Duravit Bacino i deski sedesowe z funkcją mycia SensoWash® Starck 2 oferują najwyższy komfort, doskonale harmonizując z wyjątkowym standardem wnętrz One & Only.

Duravit
Duravit
Duravit
Duravit
Duravit
Duravit
Duravit
Duravit
Duravit
Duravit
Duravit
Duravit
Zapisz się do newslettera

redakcja@ideadomu.pl

Ocena
BRAK KOMENTARZY

DODAJ KOMENTARZ