Home / Idea domu  / Ekskluzywna toaleta

Ekskluzywna toaleta

Spread the love

Ekskluzywna toaleta zaskakuje kolorem, formą i funkcjonalnością w odsłonie „multi”. Zrywa ze stereotypami i wyznacza nowe kierunki w projektowaniu przestrzeni łazienkowych. TECElux w kolorze białym i czarnym.

Czarny multifunkcjonalny terminal WC to propozycja firmy Tece dedykowana wymagającym osobom, ceniącym elegancję, luksus i nowoczesne rozwiązania technologiczne. Produkt zrywa ze stereotypem, według którego kolorem zarezerwowanym dla urządzeń sanitarnych jest biel.

WC TECElux składa się z trzech części: stelaża WC TECElux i szklanej obudowy, wyposażonej w mechanizm uruchamiający. Płaska, dwuczęściowa, wykonana z czarnego szkła pokrywa idealnie przylega do powierzchni ściany oraz płytek. Służy także za osłonę przeciwbryzgową. Efekt nowoczesności podkreśla podświetlenie przycisków spłukujących. „Serce” systemu, czyli wyposażenie techniczne urządzenia, ukryte jest w ścianie. Płaska obudowa szczelnie zamyka otwór rewizyjny, ukrywa spłuczkę, przyłącza, regulator wysokości ceramiki oraz wentylator z filtrem węglowym neutralizującym nieprzyjemne zapachy.

Oprócz eleganckiego designu Terminal TECElux wyposażono w funkcje, które zwiększają komfort użytkowania. Dzięki „sen-Touch” spłukiwanie uruchamiane jest za delikatnym dotknięciem palca lub bezdotykowo – w strefie około 10 mm. Po zbliżeniu się użytkownika płytka podświetla się, zarysowując kontury przycisku. Zastosowanie nowoczesnego systemu oczyszczania powietrza „ceramic-Air” sprawia, że proces ten odbywa się w sposób cichy i nieuciążliwy. Nieprzyjemne zapachy odsysane są w miejscu ich powstawania, a przefiltrowane powietrze doprowadzane jest z powrotem do łazienki. To rozwiązanie wykorzystuje ceramiczny filtr z wkładem z węgla aktywnego, który wymieniany jest raz na pięć lat. Funkcja „m-Lift” umożliwia dostosowanie wysokości do potrzeb mieszkańców nawet po skończonym montażu. Można regulować w zakresie 8 cm.

Zwolennicy indywidualnego dopasowania sprzętu do swoich preferencji z pewnością docenią funkcję „smart-Connect” – terminal można bowiem łączyć z dowolną ceramiką o rozstawie 180 mm, a nawet z WC z funkcją bidetu. Istnieje także możliwość programowania elektroniki terminalu. W zależności od wymagań, możemy za pomocą jednego palca zmienić obszar detekcji czujnika, stopień jasności wyświetlacza, intensywność oczyszczania powietrza i szereg innych funkcji.

Tece

Tece

Źródło: Tece

 

Zapisz się do newslettera

redakcja@ideadomu.pl

Ocena
BRAK KOMENTARZY

DODAJ KOMENTARZ