Home / Realizacje domów  / Domy letniskowe  / Domy mobilne na kołach

Domy mobilne na kołach

Spread the love

Domy mobilne tworzone są z myślą o tych, którzy chcą żyć w zgodzie z naturą, korzystać z wolności  i jednocześnie oczekują dużej elastyczności – od siebie i domu. Dlatego buduje się je na kołach. Dzięki temu nie mają stałego miejsca lokalizacji. W zależności od indywidualnych potrzeb, można je współdzielić i łatwo przewozić na własną działkę lub wynająć ziemię, na której mają stanąć.

Domy mobilne można wykorzystywać na wiele sposobów – jako dom całoroczny  lub tylko na weekendowe wyjazdy. To pomysł na dodatkową przestrzeń, studio w ogrodzie lub biuro poza domem czy też domek na wynajem. Taką ofertę domów na kołach na polskim rynku ma firma REDUKT.

Do budowy używa się wyłącznie naturalnych i ekologicznych materiałów, m.in. wyselekcjonowanego drewna a oraz owczej wełny do izolacji. W produkcji unika się zbędnych chemicznych komponentów w trosce o zdrowie i najwyższą jakość wykończenia.  Ich konstrukcja umożliwia samodzielne przemieszczanie z miejsca na miejsce zapewniając  wyjątkową wolność  i niezależność.

Surowe drewno i ogień w kominku tworzą ciepły, domowy klimat – to jeden z elementów odróżniających je od  camperów i przyczep.  Ich unikalną cechą  są modułowe meble i wyposażenie,  pozwalające na różnorodną aranżację i dostosowanie do potrzeb użytkownika przy zminimalizowanych kosztach dopasowania.

Każdy dom jest inny, stworzony  indywidualnie wg wymagań klienta. Dostępny w różnych opcjach wykończenia, rodzajów mebli  czy też wersji zasilania w energię elektryczną lub wodę. Ceny domku Redukt 1 rozpoczynają się od ok. 80 000 zł.

REDUKT

REDUKT

REDUKT

REDUKT

 

REDUKT

REDUKT

REDUKT

REDUKT

REDUKT

REDUKT

Źródło: Marcin Jarysz , REDUKT www.redukt.org

Zapisz

Zapisz się do newslettera

biuro@ideadomu.pl

Ocena
3 komentarze

DODAJ KOMENTARZ