Home / Wnętrza  / Łazienki  / Designerska kolekcja ceramiki sanitarnej

Designerska kolekcja ceramiki sanitarnej

Spread the love

W przeciwieństwie do dobrych filmów, w których każda kolejna część filmu z reguły budzi coraz mniejszy entuzjazm, kolejna seria ceramiki sanitarnej Touch jest bardziej interesująca i bardziej oryginalna.

Z każdą kolejną propozycją ceramika włoskiej marki Disegno staje się coraz bardziej nowoczesna w formie i wyrazie. Wzornictwo aktualnej wersji Touch 3 jest określane jako balans między liniami prostymi a krzywymi. Ma to swoje odzwierciedlenie w rysunku brył poszczególnych elementów kolekcji. W geometryczne obrysy prostokątów bidetów oraz misek w.c. wpisano formy z zaokrąglonymi brzegami. Ten dualizm linii harmonijnie przenika się i uzupełnia. Z kolei – jakby w opozycji do ceramiki sanitarnej – bryły umywalek w całości narysowano miękką linią, co dodaje im delikatności.

Nową kolekcję włoski producent przygotował od razu w dwóch wersjach: podwieszanej i stojącej, praktycznie nie różnicując pomiędzy nimi gabarytów. W skład serii Touch 3 wchodzą: bidet oraz miska w.c. w wersji stojącej – oba elementy o długości 54 cm i szerokości 36 cm, bidet oraz miska w.c. w wersji podwieszanej – oba elementy o wymiarach: 53 cm x 36 cm, pisuar ścienny o wymiarach: 54,8 x 32,7 cm, trzy modele umywalek ściennych o szerokości 60, 70 i 80 cm z jednym otworem na baterię, umywalka stawiana, nablatowa  o szerokości 60 cm, bez otworu na baterię oraz umywalka półblatowa o szerokości 60 cm, z jednym otworem na baterię. Wszystkie są wykonane z ceramiki i dostępne wyłącznie w kolorze białym.

Źródło: Coram Poland

Zapisz się do newslettera

redakcja@ideadomu.pl

Ocena
BRAK KOMENTARZY

DODAJ KOMENTARZ